ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Всесвітній день китів і дельфінів

     Щорічно 23 липня наша планета відзначає Всесвітній день китів і дельфінів (World Whale and Dolphin Day). Це свято було засновано у 1986 році, коли Міжнародна китобійна комісія (International Whaling Commission: IWC), після 200 років нещадного винищення, ввела заборону на китовий промисел. Заборона діє і по сьогодні, і означає, що в усьому світі полювання на китів, а також торгівля китовим м’ясом заборонені. Однак, китовий промисел — не єдина загроза для даних тварин. Ще один з головних чинників зникнення китів, дельфінів та інших морських ссавців — це їх вилов для дельфінаріїв, океанаріумів і цирків. Тому, сьогоднішній день вважається днем захисту не лише китів, але і всіх морських ссавців.

20 липня 2021
Дивовижний світ комах НПП "Черемоський"

    Важко уявити собі світ без різноманіття комах. Комахи є найпоширенішою формою життя на нашій планеті. На Землі відомо близько 1,5 млн. видів даного класу, поширених у всіх широтах. Більшість комах – це наземні форми, багато видів живе в землі, деякі – у водоймах. В Україні налічується близько 25 тис. видів.

20 липня 2021
Матеріали інформаційної кампанії WWF стосовно "дикого туристичного етикету" в Карпатах

Короткі підказки для туристів і мандрівників, які допоможуть:


• підготуватися до відпочинку у природі
• отримати "екологічні" враження,
• урізноманітнити дозвілля,
• знати більше про безпеку в горах,
• приєднатися до світової спільноти прихильників сталого туризму.

 

https://specials.wwf.ua/wildetiquette

Корисні посилання
« назад до переліку

16 липня 2021
Природоохоронна та рекреаційна діяльність НПП «Черемоський»
 

   Під час виїзду на територію НПП «Черемоський» (13.07. – 15.07.2021) дирекцією та співробітниками відділу державної охорони ПЗФ, еколого-освітньої роботи та рекреації, науково-дослідного відділу, проведено переатестацію майстрів з охорони природи Перкалабського та Селятинського ПНДВ. Всі працівники підтвердили свої знання в галузі здійснення наукових досліджень, рекреаційної діяльності та державної охорони територій та об’єктів природо-заповідного фонду. Директором Василем Бураком відзначено кращих працівників служби держохорони ПЗФ природо-охоронних відділень та нагороджено грамотами і подяками, приуроченими до святкування Дня працівника заповідної справи.
   Майстрами з охорони природи Перкалабського ПНДВ проведено роботи з благоустрою гідрологічних об’єктів території Парку, а саме водоспаду Кортузіанський, джерела Сарата 1, 2, 3 та витоків р. Білий Черемош, також здійснено рекреаційний благоустрій обох відділень.
    Провідними фахівцями з рекреації Оксаною Томнюк та Інною Іліщук здійснено поновлення маркування туристичного веломаршруту «Жупани», який проходить в межах Перкалабського ПНДВ.