ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
23 липня 2021
Всесвітній день китів і дельфінів

     Щорічно 23 липня наша планета відзначає Всесвітній день китів і дельфінів (World Whale and Dolphin Day). Це свято було засновано у 1986 році, коли Міжнародна китобійна комісія (International Whaling Commission: IWC), після 200 років нещадного винищення, ввела заборону на китовий промисел. Заборона діє і по сьогодні, і означає, що в усьому світі полювання на китів, а також торгівля китовим м’ясом заборонені. Однак, китовий промисел — не єдина загроза для даних тварин. Ще один з головних чинників зникнення китів, дельфінів та інших морських ссавців — це їх вилов для дельфінаріїв, океанаріумів і цирків. Тому, сьогоднішній день вважається днем захисту не лише китів, але і всіх морських ссавців.

20 липня 2021
Дивовижний світ комах НПП "Черемоський"

    Важко уявити собі світ без різноманіття комах. Комахи є найпоширенішою формою життя на нашій планеті. На Землі відомо близько 1,5 млн. видів даного класу, поширених у всіх широтах. Більшість комах – це наземні форми, багато видів живе в землі, деякі – у водоймах. В Україні налічується близько 25 тис. видів.

20 липня 2021
Матеріали інформаційної кампанії WWF стосовно "дикого туристичного етикету" в Карпатах

Короткі підказки для туристів і мандрівників, які допоможуть:


• підготуватися до відпочинку у природі
• отримати "екологічні" враження,
• урізноманітнити дозвілля,
• знати більше про безпеку в горах,
• приєднатися до світової спільноти прихильників сталого туризму.

 

https://specials.wwf.ua/wildetiquette

Корисні посилання
« назад до переліку

13 липня 2021
«На Петра вода тепла»
 

     12 липня  співробітники НПП «Черемоський» відвідали фестиваль «На Петра вода тепла» ,  який відбувся в місті Вижниця. Організатори цього дійства Національний природний парк «Вижницький» спільно із Вижницькою міською радою. Даний фестиваль передбачив етнічно-культурну, екологічну та релігійну складову, де учасники та гості пізнали традиції, культуру та звичаї нашого краю.
    Відтворення традицій, пов’язаних із релігійними святами літнього циклу (Петра і Павла, Івана Купали, Іллі); пропаганда здорового способу життя; популяризація родинного відпочинку та традиційної гуцульської кухні на Вижниччині.
    У фестивалі брали участь представники всіх громад Вижницького району, а також і молодіжний вокальний колектив будинку культури Путильської ОТГ.
     Щиро вдячні за запрошення, за чудовий настрій і бажаємо Вам дорогі колеги НПП «Вижницький» процвітання, щоб всі ваші професійні звершення здійснювалися.