ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Вийшов з друку ІХ том Літопису природи НПП «Черемоський»

    Літопис природи – це основний науковий звітний документ у національних природних парках та заповідниках. Підготовлено ІХ том звіту відповідно «Програми Літопису природи для заповідників та національних природних парків України» (2002) під загальною редакцією Т.Л. Андрієнко. В ньому висвітлено основні результати спостережень за природними процесами та явищами на території НПП «Черемоський» протягом 2019-2020 років.

7 травня 2021
8-9 травня - Всесвітній день мігруючих птахів (World Migratory Bird Day)

    Всесвітній день, присвячений мігруючим, або перелітним птахам, має свою унікальну історію. Офіційно він був проголошений у 2006-му році та з тих пір став щорічною міжнародною кампанією з підвищення обізнаності широкої громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього мешкання. Відзначається як правило два дні, починаючи з другої суботи травня. У цьому році це 8-9 травня. Цей день присвячено даті підписання 10 травня 1906 року Міжнародного Договору про охорону птахів. Відзначення цього дня дає можливість кожному зробити свій внесок у зменшення загроз для птахів.

7 травня 2021
Заказник загальнодержавного значення - «Чорний Діл»

    Найціннішою окрасою території парку є мальовничий хребет Чорний Діл (47.766513, 24.961408), який знаходиться на крайньому північному сході Мармароського масиву, - стародавнього ядра Карпатської гірської системи. Побувавши на вершинах хребта, перехоплює подих, - відкриваються прекрасні панорами величавих Чорногірських та Яловичрських гір, шати смерекових лісів з зеленими полонинами, в травостої яких цвітуть і радують людське око рідкісні та найцінніші для науки, червонокнижні, дивовижної краси квіти.

Корисні посилання
« назад до переліку

29 квітня 2021
День охорони праці
 

     За рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці, щорічно 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. В Україні  цього року за указом Президента України він проходить під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу – Інвестуймо у стійкі системи та здоров’я на роботі».
    Найвища цінність людини – це життя і здоров’я. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків. Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності.
    В рамках акції з нагоди Дня охорони праці в НПП «Черемоський» організовано проведення ряд заходів:
- доведено наказ та план заходів організаційного комітету з підготовки та проведення в Парку «Тижня охорони праці» до всіх структурних відділів та відділень;
- проведено огляд-конкурс серед відділів та відділень парку по матеріалах якого було визначено кращий відділ та кращих працівників парку в галузі охорони праці ;
- проведено семінар-нараду з тематики охорони праці нацпарку;
- впорядкування та благоустрій робочих місць, приміщень та території;
- проведено заняття з працівниками парку на тему надання першої медичної допомоги при ураженні електричним струмом;
- проведено заняття в загальноосвітніх закладах «Безпека в нашому житті» присвячений Всесвітньому дню охорони праці.
    З цієї нагоди вітаємо всіх фахівців з охорони праці. Робота служби охорони праці має важливе значення у діяльності підприємств, установ, організацій. Щиро бажаємо всім працівникам з охорони праці натхнення та успіхів у такій значимій та дуже відповідальній справі.