ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Земля об’єднує нас

     Вчора 22 квітня сонячного весняного дня вся Україна святкувала  Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могли залишитися байдужими до цього дня  вихователі та вихованці Путильського ЗДО «Дзвіночок», а також до святкування приєдналися працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський». На подвір’ї установи панував рух та гармонія, вихователі разом зі своїми вихованцями провели озеленення своїх дитячих майданчиків.

Сьогодні
На сторінках газети "Карпати"

     НПП "Черемоський на сторінках місцевої газети "Карпати".

"Газета "Карпати" : Вітаю, любі читачі | Facebook

Вчора
Всесвітній день ЗЕМЛІ!

      Щороку 22 квітня люди відзначають Всесвітній день Землі. Цей день покликаний привернути увагу людини до проблем, які вона створює своєю діяльністю. Це символічне свято присвячене любові та турботі про наш спільний дім. Саме 22 квітня в усіх куточках Землі проводять різноманітні акції та заходи, які спонукають людей бути відповідальнішими та уважнішими до вразливого навколишнього середовища нашої планети.

Корисні посилання
« назад до переліку

08 квітня 2021
Природо - охоронна діяльність НПП «Черемоський»
 

    Територія Національного природного парку  «Черемоський» знаходиться у високогір’ї  Буковинських Карпат.  З приходом весни навкруги все оживає, починає танути сніг, морози значно слабшають, «прокидаються» перші ранньоквітучі квіти  – первоцвіти.  Загалом весна є наслідком приходу сонячного тепла, але на даний час це не про НПП «Черемоський», адже тут наявний сніговий покрив біля 30-40см (місцями й до 50-ти см), який, за даними багаторічних феноспостережень, пролежить ще  до другої декади травня.
      Та майстрам з охорони природи Селятинського та Перкалабського ПНДВ - це не є перешкодою для роботи. Вони невпинно працюють, обходячи територію Парку щодня,  в будь- які погодні умови, здійснюючи свою природо-охоронну роботу: охорона диких тварин, їх підгодівля та моніторинг, забезпечення порядку  виконання природо-охоронного законодавства щодо охорони природних ресурсів, боротьба з браконьєрством.
       Робота працівників НПП «Черемоський» водночас цікава та пізнавальна.
Людина – частина живої природи, яка живе в природі і бере з неї все необхідне для життя. Втручаючись у природу ми повинні пам’ятати, що природа залишається єдиним і незмінним джерелом усіх багатств. Зберегти природу, примножити її багатства – справа державної важливості. Тому майстри та інспектори з охорони природи нашого національного парку завжди стоять на сторожі, виконуючи місію збереження природних багатств нашого краю, нашої держави.

 

Заступник начальника Селятинського ПНДВ
Назарій Слижук