ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Земля об’єднує нас

     Вчора 22 квітня сонячного весняного дня вся Україна святкувала  Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могли залишитися байдужими до цього дня  вихователі та вихованці Путильського ЗДО «Дзвіночок», а також до святкування приєдналися працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський». На подвір’ї установи панував рух та гармонія, вихователі разом зі своїми вихованцями провели озеленення своїх дитячих майданчиків.

Сьогодні
На сторінках газети "Карпати"

     НПП "Черемоський на сторінках місцевої газети "Карпати".

"Газета "Карпати" : Вітаю, любі читачі | Facebook

Вчора
Всесвітній день ЗЕМЛІ!

      Щороку 22 квітня люди відзначають Всесвітній день Землі. Цей день покликаний привернути увагу людини до проблем, які вона створює своєю діяльністю. Це символічне свято присвячене любові та турботі про наш спільний дім. Саме 22 квітня в усіх куточках Землі проводять різноманітні акції та заходи, які спонукають людей бути відповідальнішими та уважнішими до вразливого навколишнього середовища нашої планети.

Корисні посилання
« назад до переліку

07 квітня 2021
НПП «Черемоський» - окраса Буковинських Карпат
 

      В наш час велика кількість людей прагне відпочивати за межами рідної країни - і це не дивно. На даний момент туризм за кордоном - є більш розвинений та розрекламований адже, на кожному кроці ми маємо нагоду споглядати різноманітні закордонні тури, які запрошують нас на відпочинок. І ця проблема «сидить» дуже глибоко. Та стає прикро, що люди не бачать краси, яка оточує нас навкруги. Ми маємо знати історію нашої країни, маємо бачити нашу неповторну красу, знати усі визначні місця України, Карпатського регіону  та зуміти донести про наші багатства - до наших дітей та всіх народів світу. 
     Провідним фахівцем з рекреації НПП «Черемоський» Інною Іліщук розробляється оновлений інформаційний буклет про туристичні маршрути та екологічні стежки НПП «Черемоський». На даний час розроблено буклет до еколого-туристичного маршруту «Дорогою до небес». У буклеті розміщено коротку інформацію про сам маршрут, картографічні матеріали, інформація про   туристичні об’єкти  Парку, які входять до даного маршруту та фотографії краєвидів.
      Сьогодні все більш привабливим стає зелений або екологічний туризм. Під час відпочинку люди мають можливість пізнавати природу, культуру та історію краю. Еколого-туристичні маршрути  НПП «Черемоський» дають змогу любителям природи відпочити від суєти великих міст, забути про свої щоденні клопоти і насолоджуватися природою в недоторканих екологічно чистих місцях.
     Запрошуємо до НПП «Черемоський» активних туристів, людей які люблять красу природи, її велич та гори Карпати. Ці місця запам’ятаються вам назавжди – це ваша мала Батьківщина.

 

Провідний фахівець з рекреації - Інна ІЛІЩУК