ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Земля об’єднує нас

     Вчора 22 квітня сонячного весняного дня вся Україна святкувала  Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могли залишитися байдужими до цього дня  вихователі та вихованці Путильського ЗДО «Дзвіночок», а також до святкування приєдналися працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський». На подвір’ї установи панував рух та гармонія, вихователі разом зі своїми вихованцями провели озеленення своїх дитячих майданчиків.

Сьогодні
На сторінках газети "Карпати"

     НПП "Черемоський на сторінках місцевої газети "Карпати".

"Газета "Карпати" : Вітаю, любі читачі | Facebook

Вчора
Всесвітній день ЗЕМЛІ!

      Щороку 22 квітня люди відзначають Всесвітній день Землі. Цей день покликаний привернути увагу людини до проблем, які вона створює своєю діяльністю. Це символічне свято присвячене любові та турботі про наш спільний дім. Саме 22 квітня в усіх куточках Землі проводять різноманітні акції та заходи, які спонукають людей бути відповідальнішими та уважнішими до вразливого навколишнього середовища нашої планети.

Корисні посилання
« назад до переліку

05 квітня 2021
Екозаняття «Подаруй пташині щастя»
 

     Багато чудес відбувається навесні, але найголовніше диво це те, що саме навесні до нас прилітають наші пернаті друзі – птахи, і приносять весну на своїх крилах.
      Вихованці групи «Бджілка» Довпільського ЗДО разом з вихователем Плегуцою Світланою Василівною, також приєдналися до святкування Міжнародного дня птахів, провели екозаняття «Подаруй пташині щастя». Світлана Василівна розповіла діткам про роль птахів в природі і в житті людини, дітки уявляли себе пернатими, розповідали про себе від імені птаха. Із задоволенням грали в дидактичні ігри «Перелітні - зимуючі», «Знайди пташку», «Де чия тінь». Також виготовили своїми рученята аплікацію з паперу «Ластівку», за допомогою чого розвивали моторику рук, акуратність, увагу.
     Фахівці відділу еколого-освітньої робити та рекреації подарували на згадку про заняття оберіг - «Птах Щастя». Бажаємо, щоб цей оберіг приніс нашим діткам тільки  щастя, добра, натхнення.
      Охороняйте і дбайливо ставтесь до співучих красенів! І пам'ятайте, найдорожче для пташки - воля.