ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Земля об’єднує нас

     Вчора 22 квітня сонячного весняного дня вся Україна святкувала  Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могли залишитися байдужими до цього дня  вихователі та вихованці Путильського ЗДО «Дзвіночок», а також до святкування приєдналися працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський». На подвір’ї установи панував рух та гармонія, вихователі разом зі своїми вихованцями провели озеленення своїх дитячих майданчиків.

Сьогодні
На сторінках газети "Карпати"

     НПП "Черемоський на сторінках місцевої газети "Карпати".

"Газета "Карпати" : Вітаю, любі читачі | Facebook

Вчора
Всесвітній день ЗЕМЛІ!

      Щороку 22 квітня люди відзначають Всесвітній день Землі. Цей день покликаний привернути увагу людини до проблем, які вона створює своєю діяльністю. Це символічне свято присвячене любові та турботі про наш спільний дім. Саме 22 квітня в усіх куточках Землі проводять різноманітні акції та заходи, які спонукають людей бути відповідальнішими та уважнішими до вразливого навколишнього середовища нашої планети.

Корисні посилання
« назад до переліку

02 квітня 2021
Екологічний захід «Летіть птахи, - ми раді вам»
 

     Птахи – це створіння, які завжди надихали людину на поезію, художнє мистецтво, високі почуття любові.
   1 квітня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич, на подвір’ї дитячого садочка «Дзвіночок» Путильського ЗДО з вихованцями середньої групи проведено екологічний захід – «Летіть птахи, - ми раді вам» приурочений Міжнародному дню птахів. Метою заняття було донести дітям важливість Дня птахів в екологічному календарі, пам’ятати про охорону птахів не тільки в цей день, а завжди. Розповіла дітям про природоохоронну діяльність, виховали бажання допомагати пернатим та ставитися до них бережливо. 
    Вихованці пригадали, які птахи прилітають ранньою весною, які трішки пізніше, із задоволенням грали в різноманітні ігри: «Так чи ні?», «Знайди тінь пташки», «У кого який дзьоб?», а також за допомогою трафарету дітки активно малювали різнокольорових пташок фарбами.
     Інна Тонієвич наголосила, що ця дата присвячена не тільки нашим пернатим друзям, а й лісовим мешканцям, в цей день оголошено  - «Сезон тиші» (1 квітня – 15 червня). Це період масового розмноження та вирощування потомства диких тварин.
    На завершення заняття провідним фахівцем було подаровано діткам оберіг - «Птах Щастя». Птах здавна був оберегом сімейного щастя, благополуччя, тож бажаємо щоб дитячі оченята завжди горіли від щастя, тепла та любові.
     Сподіваємося, що в серці кожного з нас залишиться хоча б часточка тієї любові до рідної землі, яку мають птахи. Давайте берегти те, що нам дала ПРИРОДА!