ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Земля об’єднує нас

     Вчора 22 квітня сонячного весняного дня вся Україна святкувала  Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могли залишитися байдужими до цього дня  вихователі та вихованці Путильського ЗДО «Дзвіночок», а також до святкування приєдналися працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський». На подвір’ї установи панував рух та гармонія, вихователі разом зі своїми вихованцями провели озеленення своїх дитячих майданчиків.

Сьогодні
На сторінках газети "Карпати"

     НПП "Черемоський на сторінках місцевої газети "Карпати".

"Газета "Карпати" : Вітаю, любі читачі | Facebook

Вчора
Всесвітній день ЗЕМЛІ!

      Щороку 22 квітня люди відзначають Всесвітній день Землі. Цей день покликаний привернути увагу людини до проблем, які вона створює своєю діяльністю. Це символічне свято присвячене любові та турботі про наш спільний дім. Саме 22 квітня в усіх куточках Землі проводять різноманітні акції та заходи, які спонукають людей бути відповідальнішими та уважнішими до вразливого навколишнього середовища нашої планети.

Корисні посилання
« назад до переліку

31 березня 2021
Птах щастя
 

      З давніх-давен українці вірили в магічну силу оберегів, що захищають від усього недоброго й злого. За старих часів майже в кожному будинку був такий оберіг, який охороняв сімейне вогнище, сприяв спокою і щастю в будинку. підвішували його зазвичай під стелею в передпокої, щоб кожен, хто входить  пройшов під ним. Оберіг забирає все негативне, з чим людина може прийти в будинок і пропускає в оселю тільки хороше. 
    Такий оберіг створили своїми руками фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Інна Тонієвич та Інна Іліщук – птах-оберіг. На створення цього оберегу надихнуло наближення знаменитої дати – Міжнародний день зустрічі птахів, час повернення пернатих з вирію, який щороку святкують 1 квітня. Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження видового багатства пташиного світу.
      Всі знають про підкову на удачу.  А ось про пташку-оберіг чули не всі, або ще її називають «Птах Щастя». Проте виготовити її дуже просто, нам знадобиться мотузка, три різнокольорові нитки для крил і хвоста, намистинки для очей, червона нитка, якою зв’язували між собою всі частини тіла, ножиці, лінійка, нитка для підвішування. Створюючи оберіг власної оселі, потрібно вкладати в «Птаха Щастя» найкращу енергетику, світлі думки, яскраві відчуття моментів власного життя та тільки хороші емоції, які створюватимуть захисну ауру для вашого дома.
     "Птах Щастя" - не просто сувенір, це побажання щастя вашим улюбленим людям, це оберіг, який буде довгі роки охороняти їх від неприємностей і залучати в будинок тільки удачу. Разом з захистом домівки, вона додає ще й неповторний декор.
      Створіть для себе «Птаха Щастя», який при цьому буде нагадувати кожному з нас, що ж таке птахи і яку користь вони приносять не тільки в дім, а й в навколишнє середовище. Птахи - неоцінена краса нашої планети, їхній спів заворожує кожного.