ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Земля об’єднує нас

     Вчора 22 квітня сонячного весняного дня вся Україна святкувала  Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могли залишитися байдужими до цього дня  вихователі та вихованці Путильського ЗДО «Дзвіночок», а також до святкування приєдналися працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський». На подвір’ї установи панував рух та гармонія, вихователі разом зі своїми вихованцями провели озеленення своїх дитячих майданчиків.

Сьогодні
На сторінках газети "Карпати"

     НПП "Черемоський на сторінках місцевої газети "Карпати".

"Газета "Карпати" : Вітаю, любі читачі | Facebook

Вчора
Всесвітній день ЗЕМЛІ!

      Щороку 22 квітня люди відзначають Всесвітній день Землі. Цей день покликаний привернути увагу людини до проблем, які вона створює своєю діяльністю. Це символічне свято присвячене любові та турботі про наш спільний дім. Саме 22 квітня в усіх куточках Землі проводять різноманітні акції та заходи, які спонукають людей бути відповідальнішими та уважнішими до вразливого навколишнього середовища нашої планети.

Корисні посилання
« назад до переліку

30 березня 2021
Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!»
 

    «Зробимо Україну чистою разом!» — щорічна весняна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Метою цього проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
     В зв’язку зі складними погодними умовами, високим сніговим покривом, низькими температурами на території Перкалабського і Селятинського ПНДВ  для розрахунку ресурсів і коштів на весняне генеральне прибирання берегів та прилеглих територій русла річки Перкалаб відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою здійснено виїзд на території НПП «Черемоський».
    Для генерального прибирання потрібно транспортні засоби підвищеної прохідності, дизельне паливо, інвентар для виконання прибирання. Зроблено розрахунок на придбання інвентаря (сокира, лопата, рукавиці, металеві граблі, сміттєві пакети). Загальна потреба в коштах – 7650 грн.


Провідний інженер рекреаційного благоустрою

Мар’яна Торак