ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
Земля об’єднує нас

     Вчора 22 квітня сонячного весняного дня вся Україна святкувала  Всесвітній день Землі. Ця подія об`єднує людей планети заради охорони середовища і не могли залишитися байдужими до цього дня  вихователі та вихованці Путильського ЗДО «Дзвіночок», а також до святкування приєдналися працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський». На подвір’ї установи панував рух та гармонія, вихователі разом зі своїми вихованцями провели озеленення своїх дитячих майданчиків.

Сьогодні
На сторінках газети "Карпати"

     НПП "Черемоський на сторінках місцевої газети "Карпати".

"Газета "Карпати" : Вітаю, любі читачі | Facebook

Вчора
Всесвітній день ЗЕМЛІ!

      Щороку 22 квітня люди відзначають Всесвітній день Землі. Цей день покликаний привернути увагу людини до проблем, які вона створює своєю діяльністю. Це символічне свято присвячене любові та турботі про наш спільний дім. Саме 22 квітня в усіх куточках Землі проводять різноманітні акції та заходи, які спонукають людей бути відповідальнішими та уважнішими до вразливого навколишнього середовища нашої планети.

Корисні посилання
« назад до переліку

26 березня 2021
Засідання членів робочої групи з маркування та розробки туристичних маршрутів
 

    24 березня співробітники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський» Інна Тонієвич та Інна Іліщук взяли участь в засіданні членів робочої групи з маркування та розробки туристичних маршрутів за участі представників громад Путильщини, яке відбулося  в будівлі районної адміністрації с. Путила. Організаторами засідання були члени робочої групи під керівництвом Христини Марчук – заступник директора Департаменту регіонального розвитку ОДА, Олександра Шкурідіна – депутат обласної ради, голова ГО «Інститут громад» та краєзнавець. На зустрічі також були присутні краєзнавці та працівники лісової охорони.
     На даному засіданні обговорювалися питання щодо розвитку туризму на Путильщині, вплив та взаємодія людей, створення, розробка маршрутів та їх маркування. Представниками Парку продемонстровано всім присутнім наявні маршрути Національного парку та плани на прокладання нових туристичних маршрутів в межах Путильського району, включаючи всі об’єкти природо-заповідного фонду. Кожен з присутніх вносив свої пропозиції та ідеї, над якими тепер будуть працювати члени робочої групи.
      Щиро вдячні організаторам проведення даного засідання, де отримано багато цікавої інформації та корисних знань щодо розвитку рекреаційно-туристичної інфраструктури краю.