ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

23 лютого 2021
Птахи рідного краю
 

       Скоро наближається календарна весна, але за вікном ще сніжно й морозно, тому не непотрібно забувати про наших пернатих друзів - птахів.
       В Дихтинецькому ЗДО, вихователем групи «Ромашка» - Ілоною Олексіївною, для маленьких дошкільнят було проведено цікаве, пізнавальне заняття - «Птахи рідного краю». Дітки дізналися про життєдіяльність та видове різноманіття птахів рідного краю, розглянули та охарактеризували зимуючих видів птаства нашої місцевості. Дане заняття сприяє розвитку та вихованню любові, бережливо ставлення до пернатих друзів, природи. Також діти навчилися розрізняти птахів за зовнішніми ознаками, поведінкою, ознайомилися з сезонними явищами в житті птахів, розкрили їх роль у екосистемах та господарстві людини.
     І, що обов’язково, дітки не забувають про підгодівлю, оскільки це найкращий спосіб спостерігати цікавих пернатих сусідів та допомогти їм у скрутний період життя під час суворої зими. Вихованці з турботою та цікавістю наповнили різноманітним кормом годівнички, подаровані національними Парком, які виготовлені умілими учнівськими руками в рамках проведення конкурсу – «Краща годівничка». 
     Щиро дякуємо вихователям групи «Ромашка» - Маковійчук І.О. та Хрищук М.М. за допомогу у проведенні занять на природничу тематику, вміле виховання та правильно спрямоване навчання підростаючого покоління. Адже, коли діти розуміють і намагаються допомагати нашим «найменшим»  - це варто всіх зусиль, які докладають батьки та вихователі, бо любов до природи та всього живого треба прививати з дитинства, щоб у дітей було чуйне, добре і щире серце, що особливо важливо в сучасному суспільстві.