ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

23 лютого 2021
Відеотури маршрутів НПП «Черемоський»
 

        Відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою, для популяризації туристичної привабливості території НПП «Черемоський» розроблено відеотури:


Еколого-туристичний маршрут: «Горами на велосипеді», відстань – 13 км в один бік.
Еколого-туристичний маршрут: «Дорогою до небес» , відстань - 32 км (увесь шлях).

Переглянути відео-маршрути можна тут : https://cutt.ly/Vll6xRG
                                                                         https://cutt.ly/kll6Erq

 

     Більш детальна інформація про дані маршрути на офіційному сайті НПП «Черемоський».


     Матеріал підготувала провідний інженер з рекреаційного благоустрою – Мар’яна ТОРАК


На фото зображений провідний інженер з рекреаційного благоустрою – Мар’яна ТОРАК