ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

16 лютого 2021
Дикі тварини взимку
 

      Із приходом зими та настанням холодів підгодівля тварин є важливою справою для працівників природо-заповідного фонду, адже в сильні морози і при великому сніговому покриві тваринам дуже важко знайти їжу. Підгодівля диких тварин у зимовий період має велике значення в збереженні та підтриманні чисельності популяцій в найскрутніший період року, коли природних кормів стає мало, або вони важкодоступні.
    16 лютого провідним фахівцем з еколого-світньої роботи та рекреації Інною Тонієвич проведено заняття  – «Дикі тварини взимку» учням 4 - Б класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На даному занятті діти дізналися, як майстри з охорони природи та єгеря Перкалабського та Селятинського ПНДВ ретельно готуються до приходу зими,  заготовляючи їжу, майструючи годівниці для диких тварин та облаштовуючи підгодівельні майданчики на території Парку. Інною Тонієвич було продемонстровано види годівниць і їхнє призначення для різних видів фауни. Також учням донесено чим полюблять ласувати дикі тварини в холодну пору. Із захопленням четвертокласники вивчали міграцію тварин та розглядали сліди, які можна побачити у лісі на сніговому або  грунтовому покриві.
     На завершення заняття учні активно розгадували ребуси і загадки про видове різноманіття диких звірів. На згадку всі отримали наліпки із зображенням вовка, ведмедя, рисі та настійні календарі від WWF Україна.