ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

09 лютого 2021
Засідання робочої групи з питань розроблення та маркування пішохідних та туристичних маршрутів Буковинських Карпат
 

    Т.в.о. директора НПП «Черемоський» Оксана Томнюк, відповідно до доручення Чернівецької обласної держадміністрації «Про маркування пішохідних маршрутів», з метою розвитку туризму та рекреації, включена в склад робочої групи з питань розроблення та маркування пішохідних туристичних маршрутів на території Буковинських Карпат.
    04 грудня 2021 р. О. Томнюк взяла участь в засіданні Робочої групи з питань розроблення та маркування пішохідних туристичних маршрутів, де було обговорено питання  щодо діючих пішохідних маршрутів на території Буковинських Карпат, способи і види маркування  маршрутів та розробка нових туристичних маршрутів. О. Томнюк ознайомила присутніх з туристичними маршрутами Національного природного парку «Черемоський», висловила пропозиції щодо покращення розвитку туристичної інфраструктури в межах Путильського району та з метою розвитку наукових досліджень краю, запропонувала впровадити як один із видів туризму –  науковий туризм.
     На даний час співробітниками НПП «Черемоський»  здійснюється  удосконалення діючих туристичних маршрутів на території Парку, виготовлення інформаційних та вказівних знаків, а також розробка нового туристичного маршруту – Долиною гладіолусів.