ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

08 лютого 2021
Бережіть птахів взимку
 

    Зима – важка пора для птахів, тому варто їм допомагати перезимувати її. Важливо пам’ятати, що це лише підгодівля – птахи отримують від людини лише частину необхідної їжі, а решту свого раціону змушені знаходити самостійно в природі.
     Небайдужі до життя птахів маленькі дошкільнята групи «Бджілка» Довгопільського ЗДО зі своїм вихователем Світланою Василівною Плегуцою, адже вони постійно наповнюють пташині годівнички смачним кормом. Якщо поповнювати запаси у годівниці регулярно, птахи оселяться поблизу і влітку, очищатимуть навколишні дерева від шкідників та приємно дивуватимуть своїми чарівним співом.
     В ході проведення тематичного заходу на свіжому повітрі, дітки ділилися власними спостереженнями за життям птахів, розказували цікаві історії і факти про пернатих друзів.