ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

04 лютого 2021
В гості до птахів
 

     Птахи – щирі друзі людини: вони допомагають їй боротися з різними шкідниками, вони є санітарами лісу. Кожний вид – неповторний витвір природи і, зникнення будь-якого виду птаха безповоротне й трагічне. Для того, щоб не зникли певні види пернатих необхідно їм допомагати, дбати про них. Особливо вони потребують нашої допомоги взимку.
     Не забувають про наших співучих красунь і маленькі дошкільнята Путильського ЗДО «Дзвіночок». Разом зі своїм вихователем Олесею Іллівною дітки регулярно підгодовують пернатих друзів на дитячій площадці на території навчального закладу.
    3 лютого провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич на природі проведено екозахід - «В гості до птахів», де дітки пригадали, які птахи залишаються зимувати в нашому краю, їх спосіб життя, про зв'язок з навколишнім середовищем, роль людини в житті птахів та чим вони люблять поласувати і звичайно, - наповнили годівнички корисним поживним кормом.