ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

03 лютого 2021
Турбота про пернатих друзів
 

     Зима прекрасна пора року, але, на жаль, не для всіх. Дуже важко доводиться пернатим, особливо якщо вона сувора і багатосніжна. Зимуючі птахи не бояться морозів і примудряються добувати їжу в найхолоднішу погоду. Зимовий день короткий, а щоб вижити, не замерзнути, їжі треба з’їсти нашим друзям набагато більше, ніж влітку.
     Учні 4-Б класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом зі своїм класоводом Гасюк Олександрою Власівною не забувають про маленьких пташок-трудівниць. Тому, кожного дня вони слідкують, щоб годівнички не були порожніми та підсипають в них корм. В пташину їдальню вони кладуть різні смаколики: зерна пшениці, насіння соняшника, гарбуза, плоди калини та шматочки несолоного сала – для синичок. Дітки із задоволенням спостерігають із вікна за метушливими пташками, які прилітають до їхніх годівничок та знаходять там собі щось смачненьке. Також учні не забувають про годівнички і біля своїх будинків.
       Будьте небайдужими до наших співочих красенів, адже коли прийде весна, вони будуть милувати нас своєю красою та прекрасним співом.