ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
6 березня 2021
Зі Святом Весни!
3 березня 2021
Виїзд на територію Селятинського ПНДВ

     Адміністрацією НПП «Черемоський" у складі в.о директора Томнюк О. П. , відділом господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою спільно з фінансово-економічним відділом, здійснено виїзд на територію Селятинського ПНДВ для обстеження рекреаційних місць, аншлагів, інформаційних, вказівних знаків, з метою обчислення нанесених збитків через складні погодні умови на протязі зимового періоду і розрахунку коштів для відновлювальних робіт.

 

2 березня 2021
Всесвітній день дикої природи

       3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи. Тема цьогорічного Дня дикої природи - «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети». Його мета: підвищити обізнаність про величезну цінність лісів та видів дикої природи, флори і фауни, що мешкають у лісах, їх невід’ємний зв'язок із рівнем корінних народів і місцевих громад, пропагувати цінність практик та знань, що сприяють встановленню більш стійких відносин із цими важливими системами та просування моделі і практики управління лісами та лісовими ресурсами, які враховують як добробут людини, так і довгострокове збереження лісів, їх екосистем.

Корисні посилання
« назад до переліку

02 лютого 2021
Блакитні перлини НПП «Черемоський»
 

      Кожного року 2 лютого  країни світу, які мають в межах своїх територій водно-болотні угіддя, у тому числі й Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь.
        1 лютого працівником відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Інною Тонієвич проведено екологічний захід «Водні ресурси НПП «Черемоський» для вихованців КЗ «Путильського будинку творчості». Метою заняття було надати дітям знання про водно-болотні угіддя загальнодержавного значення, національного природного парку «Черемоський» та ознайомити вихованців з цінним біорізноманіттям, проаналізувавши проблеми й важливість його збереження.
      Для вихованців було продемонстровано відео-презентацію «Блакитні перлини НПП «Черемоський», а також були використані інформаційні матеріали, надані Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.