ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Весна не за горами

      В той час, як територія НПП «Черемоський» вкрита снігами, через складні погодні умови, працівники відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою працюють над виготовленням власними силами інформаційних, вказівних та проти пожежних знаків.

20 січня 2021
Турбота про птахів взимку

    Більшість птахів, які залишаються зимувати, добре переносять холод та адаптовані до температурного режиму нашого клімату. Справа в тому, що птахів змушує летіти в теплі краї не холод, як думає більшість людей, а голод. В холодну пору під сніговим покривом залишається велика частина харчового раціону птахів. 
    Птахам потрібна наша допомога,- все дуже просто, потрібно їх тільки підгодовувати, а в іншому вони самі здатні про себе подбати. Найбільш традиційним способом підгодівлі  зимуючих птахів є створення та наповнення годівниць.

Корисні посилання
« назад до переліку

12 січня 2021
Екологічна акція – «День вдячності кімнатним рослинам»
 

      10 січня відзначають День вдячності кімнатним рослинам. Цей день був заснований, щоб дати офіційну можливість нагадати людям про переваги кімнатних рослин.
      12 січня з ініціативи працівників відділу еколого-освітньої роботи та рекреації в середній групі № 1 ЗДО «Дзвіночок» проведена екологічна акція -  «День вдячності кімнатним рослинам».
Така акція є можливістю нагадати батькам і дітям про переваги кімнатних рослин. Адже без них будь яке приміщення буде виглядати холодним, незатишним і непривітним.
     Під час акції вихованці розширили свої знання про різноманітність кімнатних рослин, їх лікувальні властивості, уточнили знання про умови, які необхідні для росту та розвитку рослин; засвоїли навики догляду за кімнатними рослинами, милувались ними, експериментували, досліджували. Доглядаючи за кімнатними рослинами, дитина привчається до охайності, відповідальності за все живе, адже не правильний догляд та невчасний полив призводять до загибелі кімнатних рослин. Так малюки вчаться бачити й цінувати прекрасне.
      Нашим зеленим лікарям та друзям обов’язково потрібен ретельний догляд — піклуйтеся про них, поливайте, протирайте листя від пилу і тоді ці скромні цілителі вам подарують всі свої корисні властивості! Ми дякуємо нашим кімнатним рослинам за те, що вони дарують нам радість і красу, а головне – чисте та свіже повітря.
Працівники НПП «Черемоський» щиро вдячні за співпрацю та підтримку в нашій роботі вихователям дошкільного закладу «Дзвіночок