ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Весна не за горами

      В той час, як територія НПП «Черемоський» вкрита снігами, через складні погодні умови, працівники відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою працюють над виготовленням власними силами інформаційних, вказівних та проти пожежних знаків.

20 січня 2021
Турбота про птахів взимку

    Більшість птахів, які залишаються зимувати, добре переносять холод та адаптовані до температурного режиму нашого клімату. Справа в тому, що птахів змушує летіти в теплі краї не холод, як думає більшість людей, а голод. В холодну пору під сніговим покривом залишається велика частина харчового раціону птахів. 
    Птахам потрібна наша допомога,- все дуже просто, потрібно їх тільки підгодовувати, а в іншому вони самі здатні про себе подбати. Найбільш традиційним способом підгодівлі  зимуючих птахів є створення та наповнення годівниць.

Корисні посилання
« назад до переліку

21 грудня 2020
Прояви креатив - збережи ялинку!
 

     Зимова пора - саме чудовий і чарівний час. Адже попереду одне з найбільш очікуваних свят року – Новий рік. Вже час почати прикрашати будинок і готувати подарунки для близьких і рідних. А якщо подарунок зроблений ще й своїми руками - це додає йому ще більше цінності, адже в нього вкладена вся душевна теплота і любов.
    До екологічного марафону «Збережи ялинці життя» приєдналися і працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації створивши оригінальну ялинку своїми руками. Запрошуємо всіх взяти участь в даному марафоні не тільки для створення новорічного настрою, а й дати шанс нашій Матінці-природі зберегти своє багатство та красу.