ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Весна не за горами

      В той час, як територія НПП «Черемоський» вкрита снігами, через складні погодні умови, працівники відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою працюють над виготовленням власними силами інформаційних, вказівних та проти пожежних знаків.

20 січня 2021
Турбота про птахів взимку

    Більшість птахів, які залишаються зимувати, добре переносять холод та адаптовані до температурного режиму нашого клімату. Справа в тому, що птахів змушує летіти в теплі краї не холод, як думає більшість людей, а голод. В холодну пору під сніговим покривом залишається велика частина харчового раціону птахів. 
    Птахам потрібна наша допомога,- все дуже просто, потрібно їх тільки підгодовувати, а в іншому вони самі здатні про себе подбати. Найбільш традиційним способом підгодівлі  зимуючих птахів є створення та наповнення годівниць.

Корисні посилання
« назад до переліку

21 грудня 2020
Відбулися загальні збори трудового колективу НПП «Черемоський»
 

      21 грудня 2020 року на загальних зборах колективу розглянули пропозиції змін до  колективного договору  на 2021-2022 рр. та прозвітували про виконання галузевої угоди (колективного договору) за 2020 рік. На зборах були присутні 37 співробітників Парку. Вирішили одноголосно внести наступні зміни до колективного договору: зменшити до 10 м3 об’єм дров, які можуть виписати працівники НПП «Черемоський» за пільговою ціною; дозволити виписувати деревину на будівництво та ремонт господарських приміщень за пільговою ціною для співробітників НПП «Черемоський» до 10 м3.