ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Весна не за горами

      В той час, як територія НПП «Черемоський» вкрита снігами, через складні погодні умови, працівники відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою працюють над виготовленням власними силами інформаційних, вказівних та проти пожежних знаків.

20 січня 2021
Турбота про птахів взимку

    Більшість птахів, які залишаються зимувати, добре переносять холод та адаптовані до температурного режиму нашого клімату. Справа в тому, що птахів змушує летіти в теплі краї не холод, як думає більшість людей, а голод. В холодну пору під сніговим покривом залишається велика частина харчового раціону птахів. 
    Птахам потрібна наша допомога,- все дуже просто, потрібно їх тільки підгодовувати, а в іншому вони самі здатні про себе подбати. Найбільш традиційним способом підгодівлі  зимуючих птахів є створення та наповнення годівниць.

Корисні посилання
« назад до переліку

17 грудня 2020
«Почни з себе – збережи ялинці життя!»
 

     Під таким девізом створювалися нові шедеври наших маленьких природолюбів. Вихованці ЗДО «Дзвіночок» середньої групи №2 також не байдужі до нашої Планети. Спільно із своїм вихователем п. Ольгою діти власними рученятами створили креативних чарівних красунь, чудові новорічні прикраси, які милують їх своєю красою.
    Кожен розуміє, що заклик зберегти від загибелі більше ялинок кожної зими повинен бути закликом власного серця, свідомого ставлення до найдорожчого - ДОВКІЛЛЯ. Це стосується всіх лісових насаджень - особливо новорічної красуні – її величності ЯЛИНКИ.
    «Хто мудрість має – той ялинок не рубає!» - так говорили наші предки. Тож пам’ятаємо цей вислів, не дамо знищити наше життя та життя нашої Планети.