ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Весна не за горами

      В той час, як територія НПП «Черемоський» вкрита снігами, через складні погодні умови, працівники відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою працюють над виготовленням власними силами інформаційних, вказівних та проти пожежних знаків.

20 січня 2021
Турбота про птахів взимку

    Більшість птахів, які залишаються зимувати, добре переносять холод та адаптовані до температурного режиму нашого клімату. Справа в тому, що птахів змушує летіти в теплі краї не холод, як думає більшість людей, а голод. В холодну пору під сніговим покривом залишається велика частина харчового раціону птахів. 
    Птахам потрібна наша допомога,- все дуже просто, потрібно їх тільки підгодовувати, а в іншому вони самі здатні про себе подбати. Найбільш традиційним способом підгодівлі  зимуючих птахів є створення та наповнення годівниць.

Корисні посилання
« назад до переліку

17 грудня 2020
Екомарафон «Збережи життя ялинці» – розпочато!
 

     Маленькі умільці середньої групи № 1 Путильського ЗДО «Дзвіночок» першими приєдналися до екологічного марафону - «Збережи ялинці життя», виготовивши разом із своїм вихователем п. Олесею паперову новорічну красуню. Гарна ялиночка тепер прикрашатиме приміщення їхньої групи та даруватиме всім новорічний настрій.
    Виготовлені власноруч "зелені красуні" радують усіх: і дорослих, і діток. Здійснюючи  дану поробку, маленькі вихованці зрозуміли, як можна зберегти не одне живе деревце в природі.
    Отже, пам'ятаймо: ялинку потрібно берегти. Вона дуже потрібна в нашому середовищі, адже очищує повітря, яким дихаємо; милує своєю красою наше око влітку і взимку, а зустріч з нею завжди дарує нам радість спілкування з природою.
     Давайте збережемо лісових красунь!