ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Весна не за горами

      В той час, як територія НПП «Черемоський» вкрита снігами, через складні погодні умови, працівники відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою працюють над виготовленням власними силами інформаційних, вказівних та проти пожежних знаків.

20 січня 2021
Турбота про птахів взимку

    Більшість птахів, які залишаються зимувати, добре переносять холод та адаптовані до температурного режиму нашого клімату. Справа в тому, що птахів змушує летіти в теплі краї не холод, як думає більшість людей, а голод. В холодну пору під сніговим покривом залишається велика частина харчового раціону птахів. 
    Птахам потрібна наша допомога,- все дуже просто, потрібно їх тільки підгодовувати, а в іншому вони самі здатні про себе подбати. Найбільш традиційним способом підгодівлі  зимуючих птахів є створення та наповнення годівниць.

Корисні посилання
« назад до переліку

02 грудня 2020
Екомарафон «Збережи ялинці життя»
 

     Скоро свято, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти - Новий рік. Новорічні свята неможливо уявити без прикрашеної ялинки, сяючих гірлянд і різнокольорових іграшок. Кожна сім'я традиційно прикрашає свою оселю ялинкою чи сосною. Але чи замислювалися Ви, шановні читачі, скільки це буде коштувати нашій природі? Якщо ми вирубаємо великі гарні ялинки , маленькі за рік великими не виростуть. А як же наша планета?
    Щороку співробітники Національного природного парку «Черемоський» проводить екологічний марафон - «Збережи ялинці життя», яка проходить протягом грудня місяця та передбачає запобігання вирубок молодих хвойних дерев. Дана акція дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважним до світу, що оточує їх, вимагає любові та захисту, пробудження в їхніх душах співчуття та розуміння важливості Природи, життя в усіх його проявах.
   Новорічні свята — це чудовий період для творчості та креативу. НПП «Черемоський» запрошує всіх не байдужих долучитися до даного марафону, створивши вдома в колі сім’ї, в школі чи в садочку своїми уміли руками власну новорічну красуню, яка стане окрасою вашої оселі. Такі ялинки найкраще  впишуться в дизайн будинку і стануть родзинкою новорічного декору. І матінка-природа скаже велике спасибі за те, що зберегли зелені насадження.
     В Україні у зв’язку з епідеміологічною ситуацією СOVID -19 нашим працівникам важко потрапити у стіни навчальних закладів і ми просимо, всіх охочих надсилати нам фотосвітлини Ваших творчих робіт, які обов’язково будуть висвітлені в інтернетресурсах.