ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Екомарафон «Збережи ялинці життя»

     Щороку співробітники Національного природного парку «Черемоський» проводить екологічний марафон - «Збережи ялинці життя», яка проходить протягом грудня місяця та передбачає запобігання вирубок молодих хвойних дерев. Дана акція дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважним до світу, що оточує їх, вимагає любові та захисту, пробудження в їхніх душах співчуття та розуміння важливості Природи, життя в усіх його проявах.

Вчора
Подорож у світ тварин

       30 листопада - присвячений домашнім тваринам. Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин, запобігає жорстокій поведінці у майбутньому, саме тому заняття «Подорож у світ тварин» було присвячене дню доброти. Працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП «Черемоський» запропонували дошкільнятам середньої групи ДЗО «Дзвіночок» виготовити з паперу своїми руками домашню тваринку кішку.

Корисні посилання
« назад до переліку

16 листопада 2020
Рециклінг – життя без сміття
 

    Рециклінг - це процес повернення корисного сміття в життєвий круговорот. У розвинених країнах світу рециклингом відходів займаються давно і серйозно, над розробкою ефективних технологій працюють кращі лабораторії, в суспільстві змінюється погляд на сміття, як кінцевого продукту використання.
    Учні 7-Б класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. приєдналися до акції «День вторинної переробки відходів». Мета проведення заходу – підвищити інформованість учнів про правильну організацію рециклінгу, як в домашніх умовах, так і в промислових масштабах.
    Люди щодня викидають величезну кількість сміття, хоча більшість відходів можна було б використовувати для повторної переробки, що принесло б чималу користь навколишньому середовищу та державі. Зазвичай вторинній обробці піддають такі матеріали, як папір, скло, пластик, метал, а органічні відходи широко використовують у сільському господарстві. Кожен може дати сміттю друге життя і цим подбати про екологію.
    Варто пам’ятати, що:
    – 60 кг макулатури збережуть життя одному дереву;
   – виробництво 1 тонни скла зі склобою зменшить використання піску на 600 кг, вапняку на 170 кг, кальцинованої соди на 190 кг, польового шпату на 170 кг, а енергії - на 40%.
    Просимо кожного задуматися над проблемою відходів та свідомо ставитися до чистоти довкілля!