ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Екомарафон «Збережи ялинці життя»

     Щороку співробітники Національного природного парку «Черемоський» проводить екологічний марафон - «Збережи ялинці життя», яка проходить протягом грудня місяця та передбачає запобігання вирубок молодих хвойних дерев. Дана акція дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважним до світу, що оточує їх, вимагає любові та захисту, пробудження в їхніх душах співчуття та розуміння важливості Природи, життя в усіх його проявах.

Вчора
Подорож у світ тварин

       30 листопада - присвячений домашнім тваринам. Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин, запобігає жорстокій поведінці у майбутньому, саме тому заняття «Подорож у світ тварин» було присвячене дню доброти. Працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП «Черемоський» запропонували дошкільнятам середньої групи ДЗО «Дзвіночок» виготовити з паперу своїми руками домашню тваринку кішку.

Корисні посилання
« назад до переліку

12 листопада 2020
За життя без сміття!
 

      15 листопада у світі відзначають День вторинної переробки відходів або День рециклінгу. Метою є привернути увагу до вичерпності ресурсів, які використовуються для виробництва все нових і нових продуктів, а також накопичення сміття.
   У сучасному суспільстві 80% усіх відходів утворюються внаслідок сільськогосподарської, промислової або видобувної діяльності. Інші 20% залишаються після ведення домашнього господарства. Велику частину того, що ми викидаємо вдома (пластикові, металеві, паперові, скляні та органічні матеріали), можна переробити. Серед глобальних екологічних проблем сучасності проблема твердих побутових відходів вирізняється тим, що кожен з нас щодня й щохвилини причетний до неї. Люди щодня викидають величезну кількість сміття, хоча більшість відходів можна було б використати повторно, що принесло б чималу користь довкіллю та державі.
   12 листопада провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич для дошкільнят Путильського ЗДО «Дзвіночок» проведено екозаняття - «За життя без сміття», приуроченого до Дня вторинної переробки. На занятті було розкрито про одну з екологічних проблем сучасності – засмічення природи твердими побутовими відходами та проблеми їх утилізації. Дітки дізналися, як сміття впливає на здоров’я людей, тварин, а також розкрили для себе поняття «роздільний збір сміття» та дізналися шляхи подолання проблеми побутових відходів. На закріплення заняття для засвоєння нових знань був представлений відеоролик - «Сортування сміття».
     Бережімо нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, всі разом і кожний окремо! Адже завтрашній день нашої планети буде таким, яким ми його зробимо сьогодні! Давайте разом будувати чисте майбутнє! ОБИРИЙТЕ ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО!
      Пам’ятайте! Чим краще ми сортуємо – тим менше сміття навколо нас.