ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Екомарафон «Збережи ялинці життя»

     Щороку співробітники Національного природного парку «Черемоський» проводить екологічний марафон - «Збережи ялинці життя», яка проходить протягом грудня місяця та передбачає запобігання вирубок молодих хвойних дерев. Дана акція дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважним до світу, що оточує їх, вимагає любові та захисту, пробудження в їхніх душах співчуття та розуміння важливості Природи, життя в усіх його проявах.

Вчора
Подорож у світ тварин

       30 листопада - присвячений домашнім тваринам. Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин, запобігає жорстокій поведінці у майбутньому, саме тому заняття «Подорож у світ тварин» було присвячене дню доброти. Працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП «Черемоський» запропонували дошкільнятам середньої групи ДЗО «Дзвіночок» виготовити з паперу своїми руками домашню тваринку кішку.

Корисні посилання
« назад до переліку

10 листопада 2020
Оголошується конкурс різдвяної атрибутики – «Символи різдвяних свят»
 

   Українська традиція святкування Різдва сягає давніх-давен і несе в собі надзвичайно колоритний дух та багатий пласт культури нашого народу. Диво-красу, світло і благодать приховує в собі це свято: коляда із зіркою і різдвяний Вертеп,  запашна кутя і «дідух» на покуті, 12 страв і вся родина за Святою вечерею...Зберегти ці традиції зможемо, лише передавши їх молодому поколінню.
    НПП «Черемоський» доводить до вашого відома про проведення конкурсу різдвяної атрибутики -  «Символи різдвяних свят».
     Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Різдвяному конкурсі!
     Переможці конкурсу відзначатимуться грамотами та подарунками!