ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Екомарафон «Збережи ялинці життя»

     Щороку співробітники Національного природного парку «Черемоський» проводить екологічний марафон - «Збережи ялинці життя», яка проходить протягом грудня місяця та передбачає запобігання вирубок молодих хвойних дерев. Дана акція дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважним до світу, що оточує їх, вимагає любові та захисту, пробудження в їхніх душах співчуття та розуміння важливості Природи, життя в усіх його проявах.

Вчора
Подорож у світ тварин

       30 листопада - присвячений домашнім тваринам. Практика показує, що дбайливе ставлення до тварин, запобігає жорстокій поведінці у майбутньому, саме тому заняття «Подорож у світ тварин» було присвячене дню доброти. Працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреації  НПП «Черемоський» запропонували дошкільнятам середньої групи ДЗО «Дзвіночок» виготовити з паперу своїми руками домашню тваринку кішку.

Корисні посилання
« назад до переліку

28 жовтня 2020
Харчування – запорука гарного здоров’я
 

       Здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття і убезпечення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до свого організму, це прагнення до здорового способу життя та довгоголіття.
      28 жовтня провідним фахівцем з екологічної освіти НПП «Черемоський» - Інною Тонієвич, на подвір’ї дитячого садочка «Дзвіночок» з вихованцями середньої групи проведено екозаняття - «Харчування – запорука гарного здоров’я». Мета даного заходу - сформувати в дітей поняття про раціональне харчування, вивчити складові компоненти їжі, засвоїти знання про користь їжі та її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я.
     За допомогою демонстраційного матеріалу вихованці навчилися розрізняти корисну їжу від шкідливої. Для засвоєння важливої інформації щодо корисних та шкідливих складників їжі з дітками проведена гра «Так чи ні», під час якої організатором заняття зачитувалися твердження, а маленькі «всезнайки» давали відповіді - вірно чи ні. Під час демонстрації відеопрезентації - гри «Завжди, інколи, ніколи» дітки захоплено, з цікавістю засвоювали поданий матеріал щодо раціонального харчування та правильної організації свого щоденного раціону. 
    В кінці заняття проведено веселу активну руханку, де дітки енергійно повторювали елементи фізичних рухів та танцю. Адже для здоров’я  нашого організму корисно не тільки правильне харчування, а й помірне фізичне навантаження та постійний активний спосіб життя.
      Харчуйтеся правильно, красиво та із задоволенням споживайте тільки корисну їжу!

 

«Єдиний спосіб зберегти здоров’я – це їсти те, чого не хочемо, пити те, чого не любимо, і робити те, що не подобається»


Марк Твен