ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
8 жовтня 2020
На Путильщині започатковано «ВЕЛОМАРАФОН»!

     3 жовтня на стадіоні «Картапи» ім. А. Гусіна для молоді шкільного віку закладів освіти Путильського району проведено «ВЕЛОМАРАФОН 2020» . Під час організації даного заходу до участі і співпраці запрошено працівників сектору культури, молоді та спорту, які люб’язно організували концертну програму для учасників та гостей свята. 

5 жовтня 2020
Всесвітній день захисту тварин

    Щорічно 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин, який спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Корисні посилання
« назад до переліку

25 вересня 2020
Всесвітній день туризму в НПП «Черемоський»
 
                                                            

      Наближається прекрасне свято – Всесвітній день туризму, яке відзначається щорічно 27 вересня.  Туристів із кожним роком стає все більше. Для збереження такої позитивної тенденції, з метою розвитку туризму і зв’язків між народами різних країн, підрозділ ООН – Всесвітня туристична організація у 1979 році започаткувала свято – День туризму. 
   Співробітниками відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський» з учнями 7 – Б класу Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. організовано та проведено туристичний захід «Challenger Fest», приурочений Всесвітньому дню туризму. Створивши дві команди – «Ми туристи» і «Вогники», школярі із захопленням та цікавістю взяли участь в наступних конкурсах: «Справжній ватажок», «Приготування кулішу», «Секрет рюкзака», «Збережи природу – прибери сміття», «Стрибки в мішках», «Найкращий пейзаж», «Багаття за всіма правилами», «Наметове містечко», «Туристична естафета».
   Т.в. о. директора НПП «Черемоський» Оксаною Томнюк всіх учасників туристичного заходу нагороджено подяками за участь в  «Challenger Fest» та цінними подарунками, які стануть в нагоді в походах, а також на уроках географії, історії, біології.
   Здійснивши туристичний похід на природу, учні відчули себе справжніми туристами, будучи активними учасниками різноманітних вікторин, конкурсів, естафет. Під час походу юні туристи засвоїли знання та навики для подальших  туристичних подорожей, що необхідні в гірській місцевості.
   День туризму – це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша Земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туризму: співробітників природо-заповідного фонду, туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів – усіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок.
   НПП «Черемоський» завжди сприяє розвитку рекреаційно-туристичної інфраструктури нашого краю, дбає про збереження біорізноманіття, відродження і розвиток народних промислів, самобутньої етнічної культури горян (гуцулів), пам’яток архітектури, цінних геоморфологічних об’єктів та природної спадщини Путильського району.


Туризм – це життя, це захоплююче заняття!
Вітаємо всіх з цим прекрасним святом!