ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
8 жовтня 2020
На Путильщині започатковано «ВЕЛОМАРАФОН»!

     3 жовтня на стадіоні «Картапи» ім. А. Гусіна для молоді шкільного віку закладів освіти Путильського району проведено «ВЕЛОМАРАФОН 2020» . Під час організації даного заходу до участі і співпраці запрошено працівників сектору культури, молоді та спорту, які люб’язно організували концертну програму для учасників та гостей свята. 

5 жовтня 2020
Всесвітній день захисту тварин

    Щорічно 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин, який спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Корисні посилання
« назад до переліку

06 жовтня 2020
Щорічний фестиваль «Гуцульський коник»
 

   4 жовтня працівники НПП «Черемоський» відвідали щорічний  фестиваль  «Гуцульський коник», який відбувся в межах Селятинської об’єднаної територіальної громади. Організатори заходу та «троїсті музики» урочисто відкрили свято. Згодом для гостей свята було представлено цікаву конкурсну програму за участі поважних газдів зі своїми кіньми. Учасники конкурсів були дуже вправними вершниками. Найвправнішим в поводжені з кіньми  був Слижук Іван Васильович, який виборов перше місце в змаганнях серед усіх учасників.