ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
8 жовтня 2020
На Путильщині започатковано «ВЕЛОМАРАФОН»!

     3 жовтня на стадіоні «Картапи» ім. А. Гусіна для молоді шкільного віку закладів освіти Путильського району проведено «ВЕЛОМАРАФОН 2020» . Під час організації даного заходу до участі і співпраці запрошено працівників сектору культури, молоді та спорту, які люб’язно організували концертну програму для учасників та гостей свята. 

5 жовтня 2020
Всесвітній день захисту тварин

    Щорічно 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин, який спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Корисні посилання
« назад до переліку

28 вересня 2020
НПП «Черемоський» в міжнародному туристичному путівнику - «Озера, Парки та Заповідники України»
 

       Вийшло з друку видання  «Lakes, Parkas and Reserves of Ukraine» («Озера, Парки та Заповідники України»), де представлені матеріали про  природні багатства України, зокрема й Національного природного парку «Черемоський». 
      Завдяки співпраці заступника директора з наукової роботи Оксани Томнюк та асистента більд-редактора «МІУ Продакшн» Ірини Черниш, підготовлено та опрацьовано текстові та фото матеріали публікації для данного туристичного путівника. В путівнику висвітлено інформацію про найкращі куточки НПП «Черемоський», його туристичні та історичні особливості, екскурсійні маршрути, локації для відпочинку та розваг туристів. Дане видання буде представлено в Києві на фестивалі українських виробників іміджевої поліграфічної продукції - Made in Ukraine, а також розповсюджено на різноманітних міжнародних, українських туристичних заходах і виставках.