ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
8 жовтня 2020
На Путильщині започатковано «ВЕЛОМАРАФОН»!

     3 жовтня на стадіоні «Картапи» ім. А. Гусіна для молоді шкільного віку закладів освіти Путильського району проведено «ВЕЛОМАРАФОН 2020» . Під час організації даного заходу до участі і співпраці запрошено працівників сектору культури, молоді та спорту, які люб’язно організували концертну програму для учасників та гостей свята. 

5 жовтня 2020
Всесвітній день захисту тварин

    Щорічно 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин, який спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Корисні посилання
« назад до переліку

24 вересня 2020
Знімальна група «Суспільного ТБ» завітала до НПП «Черемоський»
 

      На днях до НПП «Черемоський» завітала знімальна група «Суспільного телебачення». Т.в.о. директора НПП «Черемоський» Оксаною Томнюк для гостей здійснено екскурсію територією парку, під час якої представлено і відзнято відеоролики про природно-заповідні об’єкти та перлини національного парку. Також оператори суспільного телебачення відвідали прилеглі території НПП «Черемоський» - колишню військову базу «Памір» і гідрологічну пам’ятку природи місцевого значення «Гірське око», які є перспективними територіями для розширення Парку, збільшення природо- заповідного фонду Чернівецької області, стратегічними об’єктами розвитку ректеаційно-туристичної інфраструктури Путильського району.
      Оксана Томнюк продемонструвала знімальній групі красу та велич природних багатств Національного парку та сусідніх територій, повідавши шляхи, перспективи розвитку рекреації та туризму в межах Путильського району, що дозволить піднести наш гірський район на вищий соціально-економічний рівень. За підсумками проробленої роботи в жовтні місяці на каналах «Суспільного ТБ» та каналі Youtube буде здійснено трансляцію короткометражного відеоролика про дивовижні куточки Національного природного парку «Черемоський»  та високогір’я Путильського краю.