ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
7 липня - День працівника природно-заповідної справи

      Заповідна справа – це важливий напрямок природо-охоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні та типові куточки природи. Заповідання природних територій є найбільш ефективним інструментом збереження природного багатства, саме тому розвиток заповідної справи визнано одним з найважливіших пріоритетів державної політики.

Вчора
Шедеври своїми руками

        Відділ еколого-освітньої діяльності та рекреації пропонує провести цікаво вільний час зі своїми дітками та виготовити своїми умілими ручками веселу поробку «Лелеки». Також пропонуємо індивідуальні розмальовки білого та чорного лелеки, що допоможе дітям привити бережливе ставлення до даних видів птахів, а також сформувати екологічну свідомість щодо збереження  живого біорізноманіття Землі.

Вчора
15 неймовірних фактів про лелек

     1. Гнізда у горах
        Ми звикли бачити лелек у гніздах поруч із хатами. Проте зустрічаються види лелек, які гніздяться високо в горах. Їхні житла знаходять на висоті 1200-2500 метрів над рівнем моря.

Корисні посилання
« назад до переліку

10 червня 2020
Маленькі умільці
 

      НПП "Черемоський" вдячний  за активну участь діткам в створенні малюнків «Перелітні птахи рідного краю».
       Птахи - окраса природи! Як приємно прокинутися і почути спів пташок, відразу піднімається настрій. Їх потрібно берегти, а не робити з них видобуток і знищувати. Пам’ятайте - це наші друзі, вони роблять наше життя яскравішим.
       Учнівська молодь Путильського району :

           - Путильської ЗОШ І-ІІІст.- Мойса Аліса,  Мойса Макар, Тодосійчук Валерія, Тонієвич Антон;

           - Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст.-  Терен Вікторія ;

           - Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст. - Томнюк Анастасія,

           - Дихтинецького ЗДО - Томнюк Ангеліна;             

          - Довгопільського ЗДО – Іліщук Ангеліна.
         Вітаємо найактивніших та бажаємо успіхів у навчанні, нових досягнень в різних напрямках цієї діяльності. Щиро запрошуємо вас та всіх бажаючих брати участь в різноманітних конкурсах та Chellenger від НПП "Черемоський".