ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Шедеври своїми руками

        Відділ еколого-освітньої діяльності та рекреації пропонує провести цікаво вільний час зі своїми дітками та виготовити своїми умілими ручками веселу поробку «Лелеки». Також пропонуємо індивідуальні розмальовки білого та чорного лелеки, що допоможе дітям привити бережливе ставлення до даних видів птахів, а також сформувати екологічну свідомість щодо збереження  живого біорізноманіття Землі.

Вчора
15 неймовірних фактів про лелек

     1. Гнізда у горах
        Ми звикли бачити лелек у гніздах поруч із хатами. Проте зустрічаються види лелек, які гніздяться високо в горах. Їхні житла знаходять на висоті 1200-2500 метрів над рівнем моря.

1 липня 2020
#ПакетНЕпотрібен!#

        3 липня запрошуємо всіх українців не байдужих до свого майбутнього  долучитися до флешмобу #ПакетНЕпотрібен!# Який присвячений Міжнародному дню відмови від поліетиленових пакетів.
     Мета акції – привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразового пластику. Приєднатися до акції можуть як споживачі і громадські організації, так і супермаркети, магазини та ринки.

Корисні посилання
« назад до переліку

05 червня 2020
5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища
 

       Ця дата – одна з найважливіших подій екологічного календаря, була започаткована Генеральною асамблеєю ООН на 27-й сесії 15 грудня 1972 року і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.
      Заходи до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища проводяться у всіх країнах світу як на дер¬жавному рівні, так і на рівні громадських організацій, підприємств, ко¬лективів навчальних закладів.
      Охороняти –  значить захищати, оберігати. Охорона довкілля – це не тільки турбота про дику природу, а й збереження історико-культурної спадщини: старовинних будівель, історичних об’єктів. Природа дає людині все, без неї вона не змогла б жити. Це сонячне світло і ґрунт, вода і повітря, корисні копалини, рослинний і тваринний ресурс. Сьогодні на Землі живе понад  7 млрд. людей і всім необхідне харчування, чисте повітря та вода, джерела енергії. Відповідно ставлення людини до природи повинно бути заощадливим, природо-зберігаючим та бережним.
       «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами» – такі слова звучали у зверненні до генерального секретаря ООН, підписаному 2200-ма діячами науки й куль¬тури з 23-ма країнами світу. Детальніше щодо Всесвітнього дня охорони довкілля можна ознайомитись на спеціальному веб-ресурсі за посиланням https://www.worldenvironmentday.global/.

 

     У людини цілком достатньо об'єктивних причин, щоб прагнути до збереження дикої природи. Але, зрештою, природу може врятувати тільки її любов.
Жан Дорст