ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Шедеври своїми руками

        Відділ еколого-освітньої діяльності та рекреації пропонує провести цікаво вільний час зі своїми дітками та виготовити своїми умілими ручками веселу поробку «Лелеки». Також пропонуємо індивідуальні розмальовки білого та чорного лелеки, що допоможе дітям привити бережливе ставлення до даних видів птахів, а також сформувати екологічну свідомість щодо збереження  живого біорізноманіття Землі.

Вчора
15 неймовірних фактів про лелек

     1. Гнізда у горах
        Ми звикли бачити лелек у гніздах поруч із хатами. Проте зустрічаються види лелек, які гніздяться високо в горах. Їхні житла знаходять на висоті 1200-2500 метрів над рівнем моря.

1 липня 2020
#ПакетНЕпотрібен!#

        3 липня запрошуємо всіх українців не байдужих до свого майбутнього  долучитися до флешмобу #ПакетНЕпотрібен!# Який присвячений Міжнародному дню відмови від поліетиленових пакетів.
     Мета акції – привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразового пластику. Приєднатися до акції можуть як споживачі і громадські організації, так і супермаркети, магазини та ринки.

Корисні посилання
« назад до переліку

04 червня 2020
Акція “Очисти Україну - утилізуй батарейки”
 

      Якщо ви любите свій край і вам не байдужий стан довкілля та здоров’я майбутніх поколінь, якщо ви хочете зберегти в чистоті Землю та чисту джерельну воду для нащадків, то не викидайте як звично у сміття відпрацьовані батарейки! Не забруднюйте довкілля шкідливими мікроелементами (цинк, свинець, нікель, марганець, кадмій, кислоти, луги), які виділяють відпрацьовані батарейки! При попаданні їх в навколишнє середовище вони завдають значної шкоди природі і здоров’ю людини.
     Якщо у Вас вдома, на роботі чи у школі є відпрацьовані батарейки, прохання: не забруднюйте своє життя та навколишній світ, не викидайте їх в урни до загального сміття, а здайте батарейки до спеціальних пунктів прийому.
    Одним з постійно діючих є пункт прийому  батарейок в адміністративному приміщенню  НПП "Черемоський" за адресою:


смт Путила,
вул. Ю. Федьковича, 35.
 
Давайте будемо свідомими у своїх вчинках та збережемо чистоту нашої планети!