ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Шедеври своїми руками

        Відділ еколого-освітньої діяльності та рекреації пропонує провести цікаво вільний час зі своїми дітками та виготовити своїми умілими ручками веселу поробку «Лелеки». Також пропонуємо індивідуальні розмальовки білого та чорного лелеки, що допоможе дітям привити бережливе ставлення до даних видів птахів, а також сформувати екологічну свідомість щодо збереження  живого біорізноманіття Землі.

Вчора
15 неймовірних фактів про лелек

     1. Гнізда у горах
        Ми звикли бачити лелек у гніздах поруч із хатами. Проте зустрічаються види лелек, які гніздяться високо в горах. Їхні житла знаходять на висоті 1200-2500 метрів над рівнем моря.

1 липня 2020
#ПакетНЕпотрібен!#

        3 липня запрошуємо всіх українців не байдужих до свого майбутнього  долучитися до флешмобу #ПакетНЕпотрібен!# Який присвячений Міжнародному дню відмови від поліетиленових пакетів.
     Мета акції – привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразового пластику. Приєднатися до акції можуть як споживачі і громадські організації, так і супермаркети, магазини та ринки.

Корисні посилання
« назад до переліку

03 червня 2020
Chellenger «Європа – очима молоді»
 

       НПП "Черемоський" вдячний  за активну участь учням в Chellenger «Європа – очима молоді».
      Учнівська молодь Путильського району : Підзахаричівський НВК  - Холеван Софія "Європа-іменинниця", Шкірук Яна  "Україна -  душа  Європи", Максимюк Яна  " Україна- це Європа",  Дмитрюк Мар'яна  " Мрію про Лондон",  Плеска Світлана  " Закохана в Париж...";
Путильська ЗОШ І-ІІІ ст. - Тонієвич Антон "Ми європейці"; Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Терин Вікторія - "Євро"; Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст. - Томнюк Анастасія "Спільна співпраця - світле Європейське майбутнє".
      Вітаємо найактивніших учасників даного Chellenger та бажаємо успіхів у навчанні, нових досягнень в різних напрямках цієї діяльності. Щиро запрошуємо вас та всіх бажаючих брати участь в різноманітних конкурсах та Chellenger від НПП "Черемоський".
     Нашим спільним здобутком буде покращення якості життя, навколишнього середовища та вагомий внесок в розвиток екологічної свідомості нашого суспільства.