ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Сьогодні
7 липня - День працівника природно-заповідної справи

      Заповідна справа – це важливий напрямок природо-охоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні та типові куточки природи. Заповідання природних територій є найбільш ефективним інструментом збереження природного багатства, саме тому розвиток заповідної справи визнано одним з найважливіших пріоритетів державної політики.

Вчора
Шедеври своїми руками

        Відділ еколого-освітньої діяльності та рекреації пропонує провести цікаво вільний час зі своїми дітками та виготовити своїми умілими ручками веселу поробку «Лелеки». Також пропонуємо індивідуальні розмальовки білого та чорного лелеки, що допоможе дітям привити бережливе ставлення до даних видів птахів, а також сформувати екологічну свідомість щодо збереження  живого біорізноманіття Землі.

Вчора
15 неймовірних фактів про лелек

     1. Гнізда у горах
        Ми звикли бачити лелек у гніздах поруч із хатами. Проте зустрічаються види лелек, які гніздяться високо в горах. Їхні житла знаходять на висоті 1200-2500 метрів над рівнем моря.

Корисні посилання
« назад до переліку

03 червня 2020
НПП "Черемоський " прийняв участь у фотоконкурсі
 

        Національний природний парк прийняв участь у фотоконкурсі "Місце краси та сили - природні парки Карпат", представивши фотосвітлини чарівних куточків національного парку - окрасу Карпатських гір Буковинського краю:
      1. Осінь в НПП "Черемоський". 
      2. Там де цвітуть едельвейси... 
      3. Неймовірна краса Буковинських Карпат
 Організатори конкурсу Єврорегіон Карпати - Україна працює на розвиток транскордонної і міжрегіональної співпраці, популяризація культурного, історичного, туристичного та природного потенціалу української частини Карпатського Єврорегіону.