ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
Шедеври своїми руками

        Відділ еколого-освітньої діяльності та рекреації пропонує провести цікаво вільний час зі своїми дітками та виготовити своїми умілими ручками веселу поробку «Лелеки». Також пропонуємо індивідуальні розмальовки білого та чорного лелеки, що допоможе дітям привити бережливе ставлення до даних видів птахів, а також сформувати екологічну свідомість щодо збереження  живого біорізноманіття Землі.

Вчора
15 неймовірних фактів про лелек

     1. Гнізда у горах
        Ми звикли бачити лелек у гніздах поруч із хатами. Проте зустрічаються види лелек, які гніздяться високо в горах. Їхні житла знаходять на висоті 1200-2500 метрів над рівнем моря.

1 липня 2020
#ПакетНЕпотрібен!#

        3 липня запрошуємо всіх українців не байдужих до свого майбутнього  долучитися до флешмобу #ПакетНЕпотрібен!# Який присвячений Міжнародному дню відмови від поліетиленових пакетів.
     Мета акції – привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразового пластику. Приєднатися до акції можуть як споживачі і громадські організації, так і супермаркети, магазини та ринки.

Корисні посилання
« назад до переліку

28 травня 2020
30 травня - Всеукраїнський «Велодень»
 

      «Велодень» — неофіційне свято, яке відзначають велосипедисти наприкінці травня. Дата Велодня визначається за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня.
       Основний принцип проведення Велодня — організація велоколон по районах. Мета Велодня — самоорганізація велосипедистів та популяризація здорового, активного способу життя велосипеда як екологічної альтернативи міському автомобілю, створення цивілізованих умов для велосипедистів.
      Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях. Емблемою Велодня є силует людини, що піднімає велосипед над головою.
      При святкуванні велодня у велосипедистів існує традиція, - зорганізоване підняття велосипедів над головою, зображуючи тим самим емблему Велодня та символізуючи екорух - за чисте довкілля.
      Учасники цього дійства привертають увагу до необхідності посилення контролю за швидкістю руху автотранспорту на дорогах, щоб попередити ДТП із постраждалими велосипедистами та збереженні чистоти повітря.
     З кожним роком любителів велосипеда стає все більше і більше, а це значить, людство – за здоровий спосіб життя. Велосипедисти дбають про екологію і власне здоров’я, розвантажують транспортну систему. Тож і ми цінуймо кожну хвилину власного життя. Пересівши на велосипед, збільшивши відсоток щасливих і свідомих людей, разом покращимо стан екологічного середовища та рівень якості власного життя.