ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
28 травня 2020
30 травня - Всеукраїнський «Велодень»

        «Велодень» — неофіційне свято, яке відзначають велосипедисти наприкінці травня. Дата Велодня визначається за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня.

28 травня 2020
Переваги життя без тютюну

          31 травня відзначають Всесвітній день без тютюну. З 1987 року по всьому світу проходять антитютюнові акції. У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікували Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну, яка передбачає нагальне впровадження конкретних заходів на подолання тютюнової пандемії.

27 травня 2020
Важливість біорізноманіття

      Пропонуваємо до вашої уваги переглянути відеозаписи до Міжнародного дня біологічного біорізноманіття.

Корисні посилання
« назад до переліку

21 травня 2020
Виїзд на територію парку з метою контролю стану туристичних маршрутів
 

    Співробітниками еколого-освітньої роботи та рекреації  здійснено  виїзд на територію НПП «Черемоський»  з метою чергового огляду туристичних маршрутів та екологічних стежок, рекреаційних міст.
     Під час проходження пішохідних маршрутів Перкалабське ПНДВ,  - г. Млаковата, -  хр. Яровиця, - г. Томнатик, - околиця с. Сарата, - Перкалабське ПНДВ здійснили огляд та часткове розчищення пішохідних туристичних маршрутів території парку, оновлення інформаційних знаків в межах туристичних атракцій та облаштування водних джерел національного парку.    
   З майстрами охорони природи проведено інформаційну бесіду щодо інформування відвідувачів парку про цінність, привабливість території, основні види діяльності та правила поведінки відвідувачів на території парку. Також роздано путівники та альманахи, пам’ятки про НПП «Черемоський», в яких наглядно висвітлено цікаву та доступну інформацію для туристів