ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
16 березня 2020
Біологічна безпека: поведінка людини у взаємовідносинах з тваринами

      Домашні тварини є невід’ємною частиною життя багатьох людей. Вони можуть бути годувальниками сімї, допомагають побороти самотність, покращити настрій. Існує навіть окремий вид терапії, так звана, пет-терапія - індивідуальна або групова активність людей, до якої залучають тварин для покращення самопочуття.

13 березня 2020
Перші провісники весни

        З метою ознайомлення з проблемами збереження первоцвітів, залучення дітей молодшого шкільного віку до охорони рідкісних видів рослинного світу рідного краю провідним фахівцем з екологічної освіти проведено індивідуальне заняття «Прихід перших провісників весни».

4 березня 2020
Збережемо первоцвіти!

   В рамках проведення природоохоронної акції «Первоцвіт»  з ініціативи співробітника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації НПП «Черемоський» Дениса Терина проведено заняття «Прихід весни» з учнями  2 класу Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Корисні посилання
« назад до переліку

13 березня 2020
Перші провісники весни
 

      Рослини, які цвітуть навесні, завжди привертають увагу своїм красивим першоцвітінням після довгої зими. Первоцвіти – дивовижні рослини, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя і кожен теплий сонячний промінчик, доходячи до самої землі, знову надає життя ніжним квітам.  На жаль, часто їх збирають, складаючи у букети напередодні весняних свят. Прикро, що на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці червонокнижних весняних квітів. Люди добре знають якої шкоди завдають природі, але з року в рік цим займаються і, що найсумніше, вчать цьому своїх дітей. Тому співробітники природоохоронних організацій закликають всіх задуматися над своїми негативними вчинками і, навпаки – показати приклад бережливого ставлення до краси природи підростаючому поколінню.
      З метою ознайомлення з проблемами збереження первоцвітів, залучення дітей молодшого шкільного віку до охорони рідкісних видів рослинного світу рідного краю провідним фахівцем з екологічної освіти проведено індивідуальне заняття «Прихід перших провісників весни». Під час заняття дітки ознайомилися з видовим різноманіттям птахів та першими ранньоквітучими первоцвітами весни. Малеча із задоволенням своїми ручками створили оригінальні вироби казкової пташки та чарівного первоцвіту.
      В наш час важливо донести до дітей, підростаючого покоління в суспільстві вагомість бережливого ставлення й методи охорони видового багатства та всього живого.
      Запрошуємо всіх небайдужих прислухатися до порад, а ще краще – до свого розуму і совісті, та активно підтримати зусилля для збереження нашого майбутнього, - майбутнього наших дітей і всіх наступних поколінь.


Будьте не байдужими до ПРИДОДИ!