ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
28 травня 2020
30 травня - Всеукраїнський «Велодень»

        «Велодень» — неофіційне свято, яке відзначають велосипедисти наприкінці травня. Дата Велодня визначається за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня.

28 травня 2020
Переваги життя без тютюну

          31 травня відзначають Всесвітній день без тютюну. З 1987 року по всьому світу проходять антитютюнові акції. У березні 2006 року Верховна Рада України ратифікували Рамкову конвенцію ВООЗ з боротьби проти тютюну, яка передбачає нагальне впровадження конкретних заходів на подолання тютюнової пандемії.

27 травня 2020
Важливість біорізноманіття

      Пропонуваємо до вашої уваги переглянути відеозаписи до Міжнародного дня біологічного біорізноманіття.

Корисні посилання
« назад до переліку

13 березня 2020
Перші провісники весни
 

      Рослини, які цвітуть навесні, завжди привертають увагу своїм красивим першоцвітінням після довгої зими. Первоцвіти – дивовижні рослини, які пристосувались цвісти тоді, коли в лісі на деревах ще нема листя і кожен теплий сонячний промінчик, доходячи до самої землі, знову надає життя ніжним квітам.  На жаль, часто їх збирають, складаючи у букети напередодні весняних свят. Прикро, що на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці червонокнижних весняних квітів. Люди добре знають якої шкоди завдають природі, але з року в рік цим займаються і, що найсумніше, вчать цьому своїх дітей. Тому співробітники природоохоронних організацій закликають всіх задуматися над своїми негативними вчинками і, навпаки – показати приклад бережливого ставлення до краси природи підростаючому поколінню.
      З метою ознайомлення з проблемами збереження первоцвітів, залучення дітей молодшого шкільного віку до охорони рідкісних видів рослинного світу рідного краю провідним фахівцем з екологічної освіти проведено індивідуальне заняття «Прихід перших провісників весни». Під час заняття дітки ознайомилися з видовим різноманіттям птахів та першими ранньоквітучими первоцвітами весни. Малеча із задоволенням своїми ручками створили оригінальні вироби казкової пташки та чарівного первоцвіту.
      В наш час важливо донести до дітей, підростаючого покоління в суспільстві вагомість бережливого ставлення й методи охорони видового багатства та всього живого.
      Запрошуємо всіх небайдужих прислухатися до порад, а ще краще – до свого розуму і совісті, та активно підтримати зусилля для збереження нашого майбутнього, - майбутнього наших дітей і всіх наступних поколінь.


Будьте не байдужими до ПРИДОДИ!