ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
7 серпня 2020
Результати досліджень під час науково-дослідницької експедиції на територію НПП «Черемоський»

23-24 липня 2020 р. науковим співробітником НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик здійснено науково-дослідницьку експедицію на територію Парку. Метою експедиції було провести моніторинг видового складу, чисельності та фенологічних явищ в житті біорізноманіття Парку на г. Млаковата (кв. 1), а також зоологічних та ботанічних постійних пробних площах (далі - ППП), фенологічних пунктах та еколого-ценотичних трансектах шляхом пішохідної маршрутної екскурсії на маршруті Перкалабське природоохоронне науково-дослідне відділення (ПНДВ) – Кортузіанський водоспад – Білий Потік. Проведено часткове обстеження 5-х еколого-туристичних маршрутів (далі - маршрут) на предмет гніздування птахів та встановлення їх видового складу, орієнтуючись на спів та за візуальними спостереженнями.

5 липня 2020
Дослідження бджоли медоносної в межах Путильського району

      Заступник директора з наукової роботи - начальник науково-дослідного відділу НПП "Черемоський" – Оксана Томнюк, спільно з д.б.н., проф. Марією Федоряк, - завідувачем кафедри екології та біомонторингу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (науковий координатор програми) спільно з науковцями відвідали пасіки в межах Путильського району (с. Дихтинець, с. Киселиці, смт Путила, с. Сергії) та провели моніторингове дослідження бджоли. Відібравши попередньо зразки меду для аналізу з різних пасік, бджолярам вручено сертифікати якості продукції. В рамках програми здійснено інвентаризацію бджолиних господарств в Путильському районі й відібрано зразки бджолиних сімей для визначення генетичної приналежності бджіл.

29 липня 2020
НПП "ЧЕРЕМОСЬКИЙ" – НАЙ-НАЙКРАЩИЙ!

        Чарівною перлиною у веселковому різнобарв’ї є наш Путильський край. І саме в цьому мальовничому куточку Карпатських гір, для збереження цієї незвіданої краси, Указом Президента України № 1043 від 11.12.2009 року був створений національний природний парк «Черемоський» загальною площею 7117,5 га.

Корисні посилання
« назад до переліку

28 грудня 2019
Різдвяна коляда в НПП «Черемоський»
 

     Навкруги панує чудова атмосфера передноворічних свят. Ось і сама природа, нарядившись в сніжно-білу шубку, виблискуючи мерехтливим інеєм, затамувавши морозний подих, дарує всім чудову феєрію зимових свят. Скоро-скоро вже всі святкуватимуть Новий рік та Різдво Христове!
     З нагоди новорічно-різдвяних свят 27 грудня до НПП «Черемоський» завітав з Різдвяною колядою учнівський колектив Путильської гімназії під керівництвом  Л.В. Євдощук. Учнівська молодь приємно вітала колектив НПП «Черемоський» милозвучними різдвяними колядками та віршованими «віншуваннями». Діти радували всіх присутніх своїм співом, представивши ряд різдвяних колядок.
   Завуч по виховній роботі Л. В. Євдощук висловила  всім працівникам НПП «Черемоський» щиросердечні привітання, побажавши безмежного щастя, благополуччя, добра і радості в Новому році та щасливого й веселого Різдва.
   Керівник Національного природного парку В.І. Мельник висловив щирі слова вдячності за прекрасні колядки та пригостив учнів солодощами.
    В ці дні прекрасних свят Нового року та Різдва Христового,  коли ввесь світ мерехтить новорічними вогнями в очікуванні чуда, бажаємо всім міцного здоров’я, світлої долі,  душевного тепла, миру, любові та родинного затишку в кожній оселі!