ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
24 січня 2020
НПП "Черемоський" - запорука збереження цінного біорізноманіття Буковинських Карпат

         23 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено інформаційне заняття для учнів 7 класу Киселицького ЗЗСО «Стежками НПП «Черемоський»  приурочене до Дня заповідників і національних парків.

23 січня 2020
Оголошується конкурс фотосвітлин «4 пори року в Карпатах»

       НПП «Черемоський» доводить до вашого відома про проведення конкурсу фото світлин «4 пори року в Карпатах». Переможці конкурсу відзначатимуться грамотами та цінними подарунками.

Корисні посилання
« назад до переліку

13 грудня 2019
Наукові працівники НПП "Черемоський" шанують традиції святкування Андрія Первозванного
 

Співробітники науково-дослідного відділу НПП «Черемоський» зустріли свято Андрія Первозванного у національному вбранні.

Андрій Первозванний був одним з апостолів Ісуса Христа. 13 грудня відзначається День пам'яті апостола Андрія, що загинув мученицькою смертю. Андрія першим запросив Ісус до кола своїх апостолів, тому його прозвали Первозванним.

Сам Андрій був рибалкою, потім він став покровителем усіх, хто пов'язаний з морем за професією. Його не тільки покликали бути першим з апостолів. Андрій та Іоан були найближчими учнями Христа. Вони ж стали свідками воскресіння Христа на Єлеонській горі.

Андрій з іншими апостолами визначили, куди кожен з них поїде розповсюджувати Слово Господа. Йому випало проповідувати Слово Боже у країнах поблизу Чорного моря, півночі Балканського півострова. За легендами, Андрій їхав через землю, що зараз називається Україною, тож ми маємо зв'язок з апостолом, що перетинає століття. Відомо, що Андрій встановив хрест на схилах Дніпра і пророкував виникнення великого могутнього міста. На цьому місці тепер стоїть столиця нашої держави – Київ.