ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
24 січня 2020
НПП "Черемоський" - запорука збереження цінного біорізноманіття Буковинських Карпат

         23 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено інформаційне заняття для учнів 7 класу Киселицького ЗЗСО «Стежками НПП «Черемоський»  приурочене до Дня заповідників і національних парків.

23 січня 2020
Оголошується конкурс фотосвітлин «4 пори року в Карпатах»

       НПП «Черемоський» доводить до вашого відома про проведення конкурсу фото світлин «4 пори року в Карпатах». Переможці конкурсу відзначатимуться грамотами та цінними подарунками.

Корисні посилання
« назад до переліку

13 грудня 2019
НПП «Черемоський » відзначає перше десятиліття від дня заснування
 

       Національний природний парк «Черемоський» розташований на території Путильського району Чернівецької області серед мальовничих Карпатських гір. Досить символічним є той факт, що  Указ Президента України № 1043 «Про створення національного природного парку «Черемоський»» підписано 11 грудня 2009 року в Міжнародний день гір і НПП "Черемоський" став об’єктом загальнодержавного значення.     
      Створений НПП «Черемоський» з метою збереження цінних природних територій та історико-культурних об’єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, освітнє, рекреаційне та оздоровче значення. Перед співробітниками нашої установи стоять надзвичайно важливі завдання - збереження та відтворення природного середовища, біологічного та ландшафтного різноманіття, необхідні для повноцінного життя людини. Наслідуючи кращий світовий досвід, співробітники парку активно реалізують просвітницьку функцію заповідної справи, спрямовану на поширення ідей гуманізму та принципів екологічного світогляду, патріотичного виховання молоді у дусі любові до рідної природи та небайдужого ставлення до свого краю. 
    Професійний підхід до власної справи, наполеглива сумлінна праця керівника та працівників НПП «Черемоський» дають змогу з гідністю виконувати поставлені завдання, забезпечити розвиток нашого національного природного парку, зберегти для наступних поколінь природне багатство.