ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
24 січня 2020
НПП "Черемоський" - запорука збереження цінного біорізноманіття Буковинських Карпат

         23 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено інформаційне заняття для учнів 7 класу Киселицького ЗЗСО «Стежками НПП «Черемоський»  приурочене до Дня заповідників і національних парків.

23 січня 2020
Оголошується конкурс фотосвітлин «4 пори року в Карпатах»

       НПП «Черемоський» доводить до вашого відома про проведення конкурсу фото світлин «4 пори року в Карпатах». Переможці конкурсу відзначатимуться грамотами та цінними подарунками.

Корисні посилання
« назад до переліку

06 грудня 2019
День Української хустки в НПП «Черемоський»
 

 

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

Співробітники національного парку завжди вшановують звичаї українського народу, сприяють їх збереженню, відновленню та закликають всіх охочих долучитись до флешмобу. Українські жінки споконвіку носили хустку, яка вважається жіночим оберегом, символізує любов та свободу, вірність традиціям нашої держави. Тож, пов'язавши на голову, шию чи накинувши на плечі домоткану, шерстяну чи шовкову, барвисту, мереживну, заквітчану хустку – чудовий образ українського фольклору, згадаймо прекрасний елемент народного вбрання, збережімо традиції українського народу та величний, яскравий образ «української Жінки»!

                           

Старший науковий співробітник,

 О.П.Томнюк