ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 вересня 2020
Міжнародний день чистих берегів

    Працівниками НПП «Черемоський» на території Перкалабського та Селятинського природоохоронних науково-дослідних відділень здійснено прибирання та очищення прибережних ділянок річок Перкалаб та Сарата,  витоків Білого Черемошу.

18 вересня 2020
Навчання для майстрів Перкалабського та Селятинського ПНДВ

      В.о. заступника  директора з наукової роботи Оксаною Томнюк здійснено виїздну нараду на базі Перкалабського ПНДВ з метою координації та підсумків здійснення моніторингу і фенологічних спостережень протягом літнього періоду на території НПП «Черемоський».

16 вересня 2020
Збережи небо: захисти себе - захисти озоновий шар

      Генеральна Асамблея ООН проголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року у згадку про підписання Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі.

Корисні посилання
« назад до переліку

06 грудня 2019
День Української хустки в НПП «Черемоський»
 

 

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

Співробітники національного парку завжди вшановують звичаї українського народу, сприяють їх збереженню, відновленню та закликають всіх охочих долучитись до флешмобу. Українські жінки споконвіку носили хустку, яка вважається жіночим оберегом, символізує любов та свободу, вірність традиціям нашої держави. Тож, пов'язавши на голову, шию чи накинувши на плечі домоткану, шерстяну чи шовкову, барвисту, мереживну, заквітчану хустку – чудовий образ українського фольклору, згадаймо прекрасний елемент народного вбрання, збережімо традиції українського народу та величний, яскравий образ «української Жінки»!

                           

Старший науковий співробітник,

 О.П.Томнюк