ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
24 січня 2020
НПП "Черемоський" - запорука збереження цінного біорізноманіття Буковинських Карпат

         23 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено інформаційне заняття для учнів 7 класу Киселицького ЗЗСО «Стежками НПП «Черемоський»  приурочене до Дня заповідників і національних парків.

23 січня 2020
Оголошується конкурс фотосвітлин «4 пори року в Карпатах»

       НПП «Черемоський» доводить до вашого відома про проведення конкурсу фото світлин «4 пори року в Карпатах». Переможці конкурсу відзначатимуться грамотами та цінними подарунками.

Корисні посилання
« назад до переліку

04 грудня 2019
Подаруй ялинці життя
 

   Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.
   Щоб виростити новорічне деревце потрібно в середньому 10-15 років. Щороку після свята на вулицях залишаються сотні покинутих красивих, але вже мертвих ялинок.
    04.12 2019 р. стартував перший етап екомарафону. Провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвим І.М разом з дошкільнятами старшої групи Путильської ДЗО «Дзвіночок»  зроблено своїми руками новорічну листівку «Ялинка».  Яку маленькі умільці напередодні свята зможуть подарувати своїм  рідним чи просто хорошим друзям. Під час заняття проведено обговорення про значення хвойних дерев в житті людей та в навколишньому середовищі.
   Атмосферу новорічно-різдвяних свят створює хвойне дерево. Неважливо чи це штучна ялинка, чи зроблена своїми руками, аби вона не була по-браконьєрськи зрубаною.