ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
18 вересня 2020
Міжнародний день чистих берегів

    Працівниками НПП «Черемоський» на території Перкалабського та Селятинського природоохоронних науково-дослідних відділень здійснено прибирання та очищення прибережних ділянок річок Перкалаб та Сарата,  витоків Білого Черемошу.

18 вересня 2020
Навчання для майстрів Перкалабського та Селятинського ПНДВ

      В.о. заступника  директора з наукової роботи Оксаною Томнюк здійснено виїздну нараду на базі Перкалабського ПНДВ з метою координації та підсумків здійснення моніторингу і фенологічних спостережень протягом літнього періоду на території НПП «Черемоський».

16 вересня 2020
Збережи небо: захисти себе - захисти озоновий шар

      Генеральна Асамблея ООН проголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару. Цей день відзначається з 1995 року у згадку про підписання Монреальського протоколу щодо необхідності збереження озонового шару, який фільтрує сонячне проміння і попереджує шкідливий вплив ультрафіолету на поверхню Землі.

Корисні посилання
« назад до переліку

04 грудня 2019
Подаруй ялинці життя
 

   Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.
   Щоб виростити новорічне деревце потрібно в середньому 10-15 років. Щороку після свята на вулицях залишаються сотні покинутих красивих, але вже мертвих ялинок.
    04.12 2019 р. стартував перший етап екомарафону. Провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвим І.М разом з дошкільнятами старшої групи Путильської ДЗО «Дзвіночок»  зроблено своїми руками новорічну листівку «Ялинка».  Яку маленькі умільці напередодні свята зможуть подарувати своїм  рідним чи просто хорошим друзям. Під час заняття проведено обговорення про значення хвойних дерев в житті людей та в навколишньому середовищі.
   Атмосферу новорічно-різдвяних свят створює хвойне дерево. Неважливо чи це штучна ялинка, чи зроблена своїми руками, аби вона не була по-браконьєрськи зрубаною.