ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
24 січня 2020
НПП "Черемоський" - запорука збереження цінного біорізноманіття Буковинських Карпат

         23 січня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено інформаційне заняття для учнів 7 класу Киселицького ЗЗСО «Стежками НПП «Черемоський»  приурочене до Дня заповідників і національних парків.

23 січня 2020
Оголошується конкурс фотосвітлин «4 пори року в Карпатах»

       НПП «Черемоський» доводить до вашого відома про проведення конкурсу фото світлин «4 пори року в Карпатах». Переможці конкурсу відзначатимуться грамотами та цінними подарунками.

Корисні посилання
« назад до переліку

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"
 

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю». Учні прослухали бесіду, а також було продемонстровано відео ролики: Чому не можна спалювати листя? До яких проблем зі здоров’ям може призвести  спалювання листя.
      З настанням осені в повітрі, замість приємного опалого листя, вчувається їдкий сморід від спалювання опалого листя, сухої  трави та гілля. Повітря в селищі стає важким і гірким. Найчастіше випадки паління багать спостерігаються на території приватних домоволодінь. Мешканці міста навіть не замислюються над питанням: яка шкода завдається людині і довкіллю після спалювання рослинних залишків.