ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

27 листопада 2019
Результати спелеологічної експедиції у печери на хр. Чорний Діл
 

З 28 жовтня по 2 листопада 2019 р. на хр. Чорний Діл тривала робота групи спелеологів у складі: Микола Поплавко (Київ), Катерина Поплавко (Київ), Володимир Арбузов (Київ), Анна Чаплигіна (Київ) та Ігор Магновський (Івано-Франківськ). Під час експедиції спелеологи оглянути 4 печери (Молочні браття, Обломна, Едельвейс (СОНІГЗО) та Дитяча), розширили звуження на вході в печеру Молочні Браття та розібрали завал на її дні, розширили вхідний колодязь у печері Обломна. В печерах Молочні браття та Обломна спелеологи виявили сильну тягу теплого повітря зі входів. Такий напрям тяги повітря в холодний період року дозволив припустити дослідникам, що у цих печер є продовження, а також можливі ще виходи на поверхню. Окрім того, спелеологи зустріли одну особину зимуючого кажана, а саме нічницю велику (Myotis myotis Borkhausen, 1797) у печері Молочні браття.

 

 

З відеоматеріалів, які були відзняті на території Парку під час експедиції, спелеологами заплановано змонтувати невеличкий відеоролик, яким обіцяли поділитись зі співробітниками НПП «Черемоський».

Дослідники були дуже вдячні працівникам Парку за теплий прийом. Район досліджень в спелеологічному плані визначили як достатньо цікавий для продовження дослідження печер та пообіцяли співпрацювати з НПП «Черемоський» і в майбутньому.

За матеріалами звіту Юрія Касьяна та Ігоря Магновського.

Використано фото Анни Чаплигіної та Ігоря Магновського.

Матеріали опрацювала науковий співробітник НПП «Черемоський», к.б.н. Д.І. Юзик