ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

26 листопада 2019
Регіональний розвиток Карпатської мережі
 

Старший науковий співробітник Томнюк О.П. та голова профспілкової  організації НПП «Черемоський»  Кіцул Є.Р.  взяли  участь  в семінарі щодо конкурсних  ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», який проводився на базі Путильської РДА. Начальник управління економічного розвитку, підприємництва та інвестицій райдержадміністрації А.Дутчак ознайомив присутніх з Положенням про проведення конкурсу та можливими співорганізаторами. Під час семінару  велась мова про пріоритети та широкі можливості  участі в конкурсах,  організатором якого є Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». В підсумку Томнюк О.П. відзначила, що розробка спільних екоосвітніх, туристичних, науково обгрунтованих проектів,  за участю сільських голів, громадських організацій, об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та НПП «Черемоський», сприятимуть  розвитку туристично-рекреаційного потенціалу й збереженню природної та історико-культурної спадщини Путильського району.