ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

22 листопада 2019
День вторинної переробки відходів
 

       Щороку, 15 листопада увесь світ відзначає день вторинної переробки, головною метою якого є привернути уваги влади, громадськості до проблеми накопичення відходів та можливості їх утилізації. З цією метою відділ еколого – освітньої роботи та рекреації 22.11. 2019 провів еколого – освітнє заняття для учнів 7 – А  класу Путильської ЗЗОС І – ІІІ ступенів «День вторинної переробки відходів».
     Школярі прослухали лекційний матеріал, в якому розглядатися такі питання: Навіщо потрібно сортувати сміття, як його сортувати і що куди класти. Також, продивилися відеоролики про всі етапи життя сміття, що нас оточує, як його сортують та переробляють.
     Для учнів були приготовлені спеціальні підписані ящики для відходів скла, паперу, металу, пластику, органіки, де власноруч змогли посортувати сміття. Діти дізналися і про небезпечні відходи,  про їхню шкідливість  довкіллю та людству.
    В Україні проблема відходів з кожним роком обговорюється все ширше. Сподіваємося, що після проведення заняття діти замисляться над такою важливою проблемою, як засміченість.