ГоловнаПро насФункціональне зонуванняПриродні особливостіДіяльністьЗапобігання проявам корупціїДля відвідувачівНовиниФотогалереяСпівробітництвоКонтакти
Останні новини
Вчора
День Української хустки в НПП «Черемоський»

Чарівні «представниці-українки» НПП «Черемоський» охоче приєднались до Всеукраїнського флешмобу «Зроби фото з хусткою», приуроченого до Всесвітнього дня Української Хустки, що відзначатиметься 7 грудня.

4 грудня 2019
Подаруй ялинці життя

    Працівниками Національного природного парку "Черемоський" розпочато екомарафон «Подаруй ялинці життя». Марафон триватиме впродовж грудня місяця, який передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи, екологічних бесід з населенням та підростаючим поколінням про значення хвойних насаджень. Також проведення майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок, декоративних прикрас замість живої ялинки.

29 листопада 2019
Бесіда "Спалювання листя - шкода здоров'ю та довкіллю"

       29.11 2019 року провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. для учнів 6 класу Путильської ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено бесіду «Спалювання листя – шкода здоров’ю та довкіллю».

Корисні посилання
« назад до переліку

21 листопада 2019
Палити не модно, модно не палити
 

        21.11 2019 року відділом еколого- освітньої роботи та рекреації для учнів 8 класу Киселицької ЗЗСО І – ІІІ ступенів проведено заняття «Палити не модно, модно не палити» присвячений Міжнародному дню відмови від паління.
      Метою заходу є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливості тютюнової залежності, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив нікотину на здоров’я.
    На занятті розглядали питання «Чому люди палять та до яких наслідків це призводить». Також продемонстровано відео запис «Чи безпечні сигарети, електронні сигарети та кальян?» Після перегляду діти прийняли активну участь у дискусії, де дійсно дійшли висновку, що куріння несе велику шкоду людству .
       В кінці заняття учні самостійно написали гасла проти паління і кожен зачитав їх.
       Бережіть своє здоров’я, не марнуйте його. Дихайте вільно та будьте здоровими!